Najnowsze newsy

Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie

[2021-07-27 18:05:38]
IO: Wyniki 2. kolejki spotkań (K)
Fot. FIVB

W drugiej kolejce spotkań turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio Brazylijki straciły cenny punkt w starciu z Dominikaną. Liderkami w grupie A są Serbki, w grupie B na czele znajduje się ekipa ze Stanów Zjednoczonych.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-26 18:19:02]
IO: Wyniki 2. kolejki spotkań (M)
Fot. FIVB

Dobiegła końca druga kolejka zmagań siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. W ostatnim poniedziałkowym spotkaniu Argentyna prowadziła już 2-0 z Brazylią, jednak nie zdołała utrzymać wysokiej dyspozycji i przegrała w tie-breaku 14-16. Kolejne mecze mężczyzn odbędą się w środę.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-26 12:14:06]
IO: Polacy wygrywają z Włochami
Fot. FIVB

W drugim meczu Igrzysk Olimpijskich w Tokio podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali Włochów 3-0. Po stronie biało-czerwonych 18 punktów zdobył Wilfredo Leon, a 14 Bartosz Kurek. Kolejnym rywalem Polaków w fazie grupowej będzie Wenezuela.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-25 18:03:46]
IO: Wyniki 1. kolejki spotkań (K)
Fot. FIVB

Wszystkie mecze pierwszej kolejki zmagań podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 zakończyły się w trzech setach. Swoje spotkania wygrały reprezentacje Serbii, Japonii, Brazylii, Włoch, USA i Turcji.[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020: Ryszard Bosek o drugim rywalu
Fot. FIVB

– Włosi potrafią przygotować się do dużej, ważnej imprezy i na pewno są jednym z kandydatów do medali, podobnie zresztą jak Polska. Dlatego w poniedziałkowy ranek powinno dojść do interesującego widowiska – mówi mistrz olimpijski i świata Ryszard Bosek. Spotkanie rozegrane zostanie 26 lipca (początek 7.20).[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020 – siatkówka plażowa: Kantor/Łosiak wygrali
Fot.: FIVB

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak rozpoczęli udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 od pewnego zwyciętwa na duetem gospodarzy. Polacy grają w grupie F.[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020 – siatkówka plażowa: Bryl i Fijałek wygrali
Fot.: FIVB

Michał Bryl i Grzegorz Fijałek rozpoczęli udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 od wyraźnego zwycięstwa nad duetem z Afryki. Polacy grają w grupie E.[Igrzyska Olimpijskie]»

Vital Heynen: Nie jestem zły, tylko zawiedziony
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Trener reprezentacji Polski Vital Heynen po meczu Polska-Iran poświęcił chwilę polskim dziennikarzom komentując przegrane 2:3 spotkanie rozpoczynające udział Biało-Czerwonych w olimpijskim turnieju.[Igrzyska Olimpijskie]»

Michał Kubiak: Pierwszy mecz jest zawsze trudnym spotkaniem
Fot.: FIVB

Pierwszy mecz reprezentacji Polski w turnieju olimpijskim Tokio 2020 zakończył się w zaciętym tie-breaku, niestety na niekorzyść Biało-Czerwonych (25:18, 22:25, 22:25, 25:22, 21:23). Tuż po zejściu z boiska spotkanie skomentowali zawodnicy.[Igrzyska Olimpijskie]»

Fabian Drzyzga: Koncentrujemy się na tym, aby nasza forma szła w górę
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski przegrała z Iranem 2:3 w pierwszym meczu grupy A podczas XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. - Koncentrujemy się na tym, aby nasza forma szła w górę, bo na ten moment nie jesteśmy w formie, ale o tym wiedzieliśmy - powiedział Fabian Drzyzga, rozgrywający biało-czerwonych.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-07-24 17:28:32]
IO: Wyniki 1. kolejki spotkań (M)
Fot. FIVB

Za nami pierwszy dzień zmagań w turnieju siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Rywalizację rozpoczęło starcie Kanady z Włochami, które rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku. Polacy, pomimo dobrego początku, musieli uznać dzisiaj wyższość rywali z Iranu.[Igrzyska Olimpijskie]»

Tokio 2020: W niedzielę startuje turniej siatkarek
Fot.: FIVB

Tokio po raz drugi gości uczestników Letnich Igrzysk Olimpijskich. Po raz pierwszy było gospodarzem w 1964 roku, kiedy to siatkówka debiutowała w programie olimpijskim. Złoty medal zdobyła Japonia, srebrny ZSRR, a brązowy Polska.[Igrzyska Olimpijskie]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane