Najnowsze newsy

Publicystyka

Publicystyka | 2017-07-22 16:49:28 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

24. Bieg św. Dominika – Festiwal Biegowy

24.Bieg św. Dominika w sobotę 5 sierpnia 2017r. otworzy Bezpłatny Prolog „Goń św. Dominika” na dystansie 1200 m. Marszobieg wystartuje w Centrum Długiego Targu. Do udziału w Prologu zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek: rodziców z dziećmi, młodzież i starszych. Wspieramy cel charytatywny wskazany przez Radio Gdańsk.

Nie ma opłat wpisowych do Prologu!!

Elektroniczne zapisy uczestników będą trwały do 04 sierpnia 2017r.
Informacje i Zapisy internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com
W dniu Biegu 5 sierpnia 2017r. będzie można się dopisać w Biurze przy ul. Ławniczej.

Pierwszych 1500 zapisanych uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę przed STARTEM, w której są zobowiązani wystąpić w Prologu. Pierwszych 1500 osób na mecie otrzyma „Pakiet Regeneracyjny”. Kartę Startową na mecie należy wrzucić do przygotowanych pojemników!! Z wszystkich Kart losowane będą nagrody.

W Prologu nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Prolog będzie okazją do spotkania z popularnymi sportowcami wśród, których będzie Liderzy: Paweł Czapiewski - Rekordzista Polski, Medalista Mistrzostw Świata 800m, Jan Huruk – Finalista Mistrzostw Świata w Maratonie, Wojciech Ratkowski i Radosław Dudycz – Mistrzowie Polski w Maratonie, Antoni Cichończyk - Mistrz Świata Masters w Maratonie.

Zapraszam Serdecznie
Dyrektor
Stanisław Lange

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane