Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Reprezentacja

[2017-04-06 20:40:51]
Polska coraz wyżej w rankingu FIFA
Reprezentacja Polski zajmuje 11. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), który został dziś opublikowany. To najwyższa lokata naszej drużyny narodowej w historii![Reprezentacja]»

Lewandowski już na czele Rankingu Polskich Piłkarzy 2017 roku
fot.: Aleksandra Jarzynka

Na pozycję lidera awansował Robert Lewandowski. Za jego plecami zacięta walka trwa pomiędzy Kamilem Glikiem, Piotrem Zielińskim i Łukaszem Piszczkiem. W marcu bardzo dobry wynik osiągnął Jakub Błaszczykowski, ale on miał słabsze poprzednie miesiące.[Reprezentacja]»

[2017-03-26 23:37:30]
Polska lepsza od Czarnogóry!
Fot.: Dawid Ćmielewski

Reprezentacja Polski wygrała w Podgoricy z Czarnogórą, 2:1 i zajmuje obecnie fotel lidera grupy E.[Reprezentacja]»

Pełna kadra Polski na mecz z Czarnogórą
Selekcjoner Adam Nawałka ogłosił nazwiska Polaków grających w ekstraklasie, którzy uzupełnią kadrę na mecz eliminacji MŚ z Czarnogórą.[Reprezentacja]»

[2017-03-15 12:39:41]
Kadra Czarnogóry na mecz z Polską
Selekcjoner reprezentacji Czarnogóry, Ljubiša Tumbaković, ogłosił kadrę na mecz el. MŚ z Polską (26 marca, 20.45). Uwagę zwraca powołanie Mirko Vučinicia, który nie grał w reprezentacji od listopada 2015 roku.[Reprezentacja]»

Zagraniczne powołania na mecz z Czarnogórą
Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, powołał zawodników z lig zagranicznych na mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018 z Czarnogórą, który zostanie rozegrany 26 marca 2017 roku o godzinie 20:45 w Podgoricy.[Reprezentacja]»

Polska już na 12. miejscu w rankingu FIFA
Reprezentacja Polski zajmuje 12. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA), który został opublikowany dzisiaj. To najwyższa lokata naszej drużyny narodowej w historii![Reprezentacja]»

Piotr Zieliński najlepszy w styczniowym Rankingu Polskich Piłkarzy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Wystartowała kolejna edycja Rankingu Polskich Piłkarzy. Piłkarzem stycznia został Piotr Zieliński, który minimalnie wyprzedził Igora Lewczuka, którego tak wysoka pozycja można uznać za niespodziankę. Za nim znalazło się dwóch naszych najlepszych bramkarzy, Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny.[Reprezentacja]»

Deloitte oficjalnym partnerem reprezentacji Polski
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że zawarł umowę z firmą doradczą Deloitte, na mocy której uzyskała ona tytuł „Oficjalnego Partnera Polskiego Związku Piłki Nożnej”.[Reprezentacja]»

Powołania dla Słowaków z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza
Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Roman Gergel, Dávid Guba i Patrik Mišák zostali powołani na zgrupowanie reprezentacji Słowacji. Zaplanowane jest od 3 do 12 stycznia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.[Reprezentacja]»

PZPN zakończył współpracę z Janasem
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że wraz z końcem 2016 roku Rafał Janas przestanie pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski do lat 18 i 19.[Reprezentacja]»

Reprezentacja U-21 spotka się z młodzieżą z Włoch
23 marca 2017 roku reprezentacja Polski do lat 21, przygotowująca się do Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, zmierzy się w meczu towarzyskim na stadionie Cracovii w Krakowie z drużyną Włoch.[Reprezentacja]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane