Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Puchar Polski

Musiał sędzią finału Pucharu Polski
Fot.: Dawid Ćmielewski

Tomasz Musiał z Krakowa został wyznaczony na sędziego głównego finału bieżącej edycji Pucharu Polski. Spotkanie Lech Poznań – Arka Gdynia zostanie rozegrane 2 maja o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie.[Puchar Polski]»

Lech gospodarzem finału Pucharu Polski
Lech Poznań będzie formalnym gospodarzem meczu finałowego Pucharu Polski z Arką Gdynia, który zostanie rozegrany 2 maja 2017 roku o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie. W poniedziałek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie, które przeprowadził Sekretarz Generalny PZPN Maciej Sawicki.[Puchar Polski]»

Losowanie gospodarza finału Pucharu Polski
W poniedziałek, 10 kwietnia 2017 roku, o godzinie 10:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie gospodarza finału Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

[2017-04-05 23:01:08]
Lech w finale trzeci raz z rzędu
Lech Poznań pokonał w Szczecinie Pogoń, 1:0 i awansował trzeci raz z rzędu do finału Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

[2017-04-05 16:10:07]
Finał na PGE Narodowym z kibicami
Jeśli Lech Poznań awansuje dziś do meczu finałowego Pucharu Polski, to na PGE Narodowym pojawią się grupy zorganizowane kibiców Kolejorza. Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN podjęła decyzję o zawieszeniu kary nałożonej na klub po wydarzeniach z zeszłorocznego finału.[Puchar Polski]»

[2017-04-04 22:01:26]
Finał dla żółto-niebieskich
Po 38. latach Arka zagra w finale Pucharu Polski. Rewanż z Wigrami miał być formalnością, a okazał się thrillerem, jakich kibice w Gdyni nie zaznali od bardzo dawna. Arka znów straciła cztery bramki, ale też potrafiła dwie zdobyć i ostatecznie 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie zagrają "Arkowcy".[Puchar Polski]»

PZPN we wtorek rozpoczyna sprzedaż biletów na sektory neutralne
Już 4 kwietnia jeszcze przed rozegraniem rewanżowych spotkań półfinałowych Polski Związek Piłki Nożnej rozpocznie sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski, który odbędzie się we wtorek, 2 maja, o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. We wtorek do sprzedaży trafią wejściówki neutralne na sektory wzdłuż boiska obiektu.[Puchar Polski]»

Obsada sędziowska rewanżowych półfinałów Pucharu Polski
Poznaliśmy nazwiska sędziów wyznaczonych na rewanżowe mecze półfinałów Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 4 - 5 kwietnia.[Puchar Polski]»

Terminy meczów rewanżowych półfinału Pucharu Polski
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN ustalił terminy spotkań rewanżowych półfinału Pucharu Polski. Mecze zostaną rozegrane w dniach 4 i 5 kwietnia, a transmisję z obydwu rywalizacji przeprowadzi kanał Polsat Sport.[Puchar Polski]»

Rozpędzony Kolejorz pewnie pokonał Pogoń
Lech Poznań bardzo blisko trzeciego z rzędu finału Pucharu Polski. Kolejorz wygrał 3:0 pierwszy mecz półfinałowy z Pogonią Szczecin. Bramki dla Kolejorza zdobywali Szymon Pawłowski, Dawid Kownacki i Lasse Nielsen.[Puchar Polski]»

[2017-02-28 21:07:44]
Arka o krok od finału
Arka uczyniła siedmiomilowy krok ku finałowi na Stadionie Narodowym. Trzy bramki zaliczki stawiają gdyński zespół w roli murowanego faworyta do awansu i chyba tylko katastrofa może Arce odebrać Wielki Finał Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

[2017-02-27 19:12:26]
1/2 Pucharu Polski – zapowiedź
W dniach 28 lutego – 1 marca 2017 po zimowej przerwie zostaną wznowione rozgrywki o piłkarski Puchar Polski w sezonie 2016/2017. Tym samym Lech Poznań jako główny faworyt tegorocznych rozgrywek oraz uczestnik 2 ostatnich finałów na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpocznie decydują walkę o swoje pierwsze wiosenne trofeum na 95-lecie klubu.[Puchar Polski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane