Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Puchar Polski

PP: Lech krok bliżej do półfinału
W pierwszym meczu 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2015/2016, Lech Poznań grający w mocno eksperymentalnym i rezerwowym składzie pokonał na wyjeździe Zagłębie Lubin 1:0 (0:0).[Puchar Polski]»

[2015-10-28 20:15:44]
PP: Legia lepsza od Chojniczanki
W kolejnym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski Chojniczanka Chojnice podejmowała Legię Warszawa. Spotkanie zakończyło się wygraną gości, 2:1.[Puchar Polski]»

PP: Cracovia bliżej półfinału Pucharu Polski
Po emocjonującym spotkaniu Cracovia wygrała w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 2:1. Bramki dla "Pasów" zdobyli Miroslav Čovilo i Deniss Rakels, z kolei dla Zagłębia Sosnowiec Michał Fidziukiewicz.[Puchar Polski]»

PP: Bezbramkowy remis Zawiszy ze Śląskiem Wrocław
Po zaciętej walce, spotkanie Zawiszy Bydgoszcz ze Śląskiem Wrocław, w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski, zakończyło się bezbramkowym remisem.[Puchar Polski]»

[2015-10-27 08:25:09]
1/4 Pucharu Polski – zapowiedź
We wtorek i w środę odpowiednio 27 i 28 października zostaną rozegrane pierwsze mecze ćwierćfinału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2015/2016. Faworytami są kluby, które najpierw zaprezentują się na wyjeździe.[Puchar Polski]»

Obsada sędziowska meczów 1/4 Pucharu Polski
Fot.: Dawid Ćmielewski

PZPN podał nazwiska arbitrów, którzy poprowadzą spotkania w ramach 1/4 finału Pucharu Polski.[Puchar Polski]»

PP: Terminy pierwszych meczów 1/4 finału
Znamy już dokładne terminy pierwszych spotkań 1/4 finału Pucharu Polski, które odbędą się w dniach 27-28 października 2015 roku.[Puchar Polski]»

Pierwszy mecz ćwierćfinału Zagłębie-Lech odbędzie się w Lubinie
W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie gospodarza pierwszego meczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski. Pierwsze spotkanie pary Zagłębie Lubin/Lech Poznań odbędzie się w Lubinie.[Puchar Polski]»

Losowanie gospodarza ćwierćfinału Zagłębie - Lech
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że losowanie gospodarza meczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski Zagłębie Lubin - Lech Poznań odbędzie się 28 września o godzinie 12:00.[Puchar Polski]»

Michał Mak po odpadnięciu z Pucharu Polski: Stałe fragmenty gry były naszą bolączką
W ramach 1/8 finału Pucharu Polski Legia Warszawa pokonała w czwartek Lechię Gdańsk, 4:1. Oto, co miał do powiedzenia po spotkaniu Michał Mak, strzelec jedynego gola dla gdańskiego zespołu.[Puchar Polski]»

Znani wszyscy ćwierćfinaliści Pucharu Polski
We wrześniu odbyła się 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2015/2016. Mistrz Polski i finalista ostatniej edycji pucharu krajowego, Lech Poznań gra dalej.[Puchar Polski]»

[2015-09-24 22:44:03]
Legioniści pewnie pokonują Lechię
Warszawska Legia pokonała Lechię Gdańsk 4:1 (1:0) w domowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski i bez większych problemów awansowała do następnej fazy tych rozgrywek.[Puchar Polski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane