Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Pozostałe ligi

Pozostałe ligi | 2016-03-13 04:35:29 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna

FC Dallas rozgromione w Houston

W derbach Teksasu Houston Dynamo rozgromiło przed własną publicznością FC Dallas.

Spotkanie fatalnie zaczęło się dla przyjezdnych. Po kwadransie gry było już 2:0. Najpierw Horst wbił piłkę głową do bramki, siedem minut później Hedges próbował ratować sytuację i starał się wybić piłkę na aut bramkowy, ale futbolówka wpadła do jego siatki. W następnych piętnastu minutach stracili kolejne dwie bramki. W 23 minucie Clark atomowym uderzeniem z szesnastego metra pokonał Gonzaleza. Po czterech minutach zamieszanie panujące w polu karnym rywali wykorzystał Andrew Wenger i było już 4:0.

Zniszczenia w końcówce spotkania dokończył Will Bruin.