Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Pozostałe ligi

Pozostałe ligi | 2015-07-26 04:30:22 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna

Podział punktów w Chicago

W ramach spotkania Major League Soccer Chicago Fire zmierzyło się na własnym boisku z New England Revolution. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W pierwszej części spotkania dominowała drużyna gospodarzy, ale to goście otworzyli wynik spotkania, do siatki w 28 minucie meczu trafił Nguyen. Tuż przed zejściem piłkarzy do szatni z rzutu karnego wyrównał Maloney.

W drugiej połowie dominacja Chicago Fire się zwiększyła, piłkarze wciąż atakowali jednak bez skutku. Bramkę, która dała nadzieje na trzy punkty zdobył Cocis, ale radość gospodarzy nie trwała długo, bo po zaledwie dwóch minutach do wyrównania doprowadził Rowe, który pojawił się na boisku zaledwie siedem minut wcześniej.