Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Pozostałe ligi

Pozostałe ligi | 2015-07-26 05:00:11 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna

Los Angeles Galaxy rozgromione przez Houston Dynamo

Houston Dynamo pokonało na własnym terenie Los Angeles Galaxy aż 3:0.

Piłka w pierwszej połowie w większości należała do drużyny gości, jednak nie potrafili oni wykorzystać tej przewagi. Gola na 1:0 po dziewięciu minutach gry strzelił Bruin po asyście Davis'a. W 27 minucie gry asystent pierwszej bramki sam trafił do siatki rywali, po podaniu od Sturgis'a,

W drugiej części spotkania gospodarze zwiększyli swoje posiadanie piłki, ale przewaga drużyny z Hollywood była ogromna. Zniszczenia w 88 minucie meczu dokończył Miranda.