Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Pozostałe ligi

Pozostałe ligi | 2015-07-26 03:30:45 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna

Altidore dał punkt swojej drużynie w ostatnich minutach meczu

W ramach spotkania Major League Soccer Columbus Crew zmierzyło się na własnym terenie z Toronto FC. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Całe spotkanie w drużynie gości zagrał Damien Perqius.

W pierwszej połowie pod względem posiadania piłki dominowała drużyna gospodarzy, ale piłkarze obu klubów oddawali strzały. Worek z bramkami po przeszło kwadransie gry otworzył Kamara, a pomógł mu w tym Higuain. Po dwudziestu minutach gry gola na 2:0 strzelił Tchani po asyście Finlay'a.

Drugą połowę od mocnego uderzenia zaczęli gospodarze, bo po dwóch minutach gola na 3:0 zdobył Finlay. Po trzech minutach gola dla drużyny gości zdobył Giovinco po asyście Warner'a, który po zaledwie pięciu minutach sam trafił do siatki rywali. Następnie mecz się zrównoważył. Kiedy większość kibiców myślała, że mecz skończy się zwycięstwem Columbus Crew przewinienia we własnym polu karnym dopuścił się Francis i sędzia podyktował rzut karny w 89 minucie. Do "jedenastki" podszedł były zawodnik holenderskiej Eredivisie - Jozy Altidor i trafił piłką do siatki.