Piłka Nożna » Ligi zagraniczne » Pozostałe ligi

Pozostałe ligi | 2015-07-25 07:00:58 | Nadesłał: Patryk Segda | Źrodlo: inf.własna

Rzut karny zadecydował o wyniku spotkania w Salt Lake City

Real Salt Lake pokonał przed własną publicznością Sporting Kansas City w ramach spotkania Major League Soccer.

W pierwszej części spotkania drużyna gospodarzy dominowała, co potwierdził Morales w asyście Jaime'ego w 34 minucie spotkania.

Druga połowa meczu była bardzo wyrównana i ciężko byłoby w niej wskazać dominatora. Zaledwie pięć minut po gwizdku rozpoczynającym drugie 45 minut do piłki po podaniu Espinozy dopadł Feilhaber i było już 1:1. Na kwadrans przed końcem meczu Melia popełnił błąd w polu karnym i sędzie odgwizdał "jedenastkę". Do niej podszedł Plata i ustalił wynik starcia na 2:1.