Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2021-03-16 10:07:32 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Zagłębie Lubin pomaga Hani Błąd

Z pewnością wielu fanów Miedziowych do dziś pamięta jakim poświęceniem i zaangażowaniem odznaczał się na boisku wychowanek lubińskiego Klubu, Adrian Błąd.

Wspólnie ze stowarzyszeniem kibiców Zagłębie Fanatyków, Klub przekazał na licytację dedykowaną, złotą koszulkę, wydaną na 75-lecie Zagłębia Lubin. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc córeczce piłkarza GKS-u Katowice, ośmiomiesięcznej Hani.

- Nie wyobrażamy sobie, aby w takiej sytuacji nie pomóc naszemu byłemu zawodnikowi. Kiedy Adrian grał jeszcze w naszym klubie, bardzo często sam włączał się w pomoc potrzebującym i chętnie jeździł z nami na wszelkie akcje marketingowe czy charytatywne, Zawsze z uśmiechem na twarzy i ogromnym optymizmem. Dlatego w obecnej sytuacji, cieszymy się, że możemy zrobić chociaż tyle - mówi Magdalena Berkowska, dyrektor sprzedaży w Zagłębiu Lubin, która jest pomysłodawczynią całej akcji.

Dedykowana złota koszulka wystawiona na aukcję posiada z tyłu nazwisko wychowanka lubińskiego klubu, a także numer, z którym Adrian występował, będąc zawodnikiem KGHM Zagłębia. Ponadto, unikatowa koszulka jest podpisana przez zawodników pierwszej drużyny Miedziowych.

Złote koszulki Zagłębia Lubin od początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem sympatyków Zagłębia Lubin. Unikatowe trykoty, z historycznym herbem wyprzedały się już w pierwszym dniu sprzedaży. Dlatego Klub apeluje, aby nie czekać do ostatniej chwili i już dziś przyłączyć się do trwającej do piątku licytacji na Facebooku, która znajduje się TUTAJ

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane