Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - Ekstraklasa

1. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 23 lipca, o godzinie 18:00 na stadionie beniaminka w Niecieczy została zainaugurowana 1. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022. Po ponad dwóch miesiącach od zakończenia sezonu 2020/2021 ruszyły nowe rozgrywki z 18 drużynami po raz pierwszy od 23 lat.[Ekstraklasa]»

Bartosz Wolny nowym prezesem Warty Poznań S.A.
Dotychczasowy wiceprezes Warty Poznań S.A., Bartosz Wolny został mianowany przez Radę Nadzorczą prezesem najstarszego klubu piłkarskiego w stolicy Wielkopolski. - Traktuję to jako zespołowy projekt. Przed nami sporo wyzwań, nie tylko sportowych – mówi nowy prezes „Zielonych”.[Ekstraklasa]»

Śląsk Wrocław z najwyższą oceną organizacji meczów w Polsce
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował kolejny „Raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN”. Śląsk Wrocław ponownie znalazł się w czołówce, osiągając najwyższą ogólną ocenę organizacji meczów w Polsce.[Ekstraklasa]»

[2021-07-26 15:35:34]
Łukasz Sekulski wraca do domu
Nowym piłkarzem Wisły Płock został Łukasz Sekulski, który ostatnio występował w ŁKS Łódź. Płocczanin podpisał z klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.[Ekstraklasa]»

Nowy autokar Warty Poznań – komfortowy i bardziej eko
Nowy autokar to niespodzianka dla zespołu „Zielonych”. Piłkarze i trenerzy zobaczyli go po raz pierwszy po sobotnim treningu, po którym pojechali do Wrocławia na niedzielny mecz ze Śląskiem.[Ekstraklasa]»

[2021-07-24 10:57:17]
Czarno-złota koszulka na #75latZL
Z okazji 75-lecia Zagłębia Lubin, Klub przygotował drugą, dedykowaną koszulkę meczową w czarno – złotych barwach. W nowym trykocie zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin będą występować tylko do końca jubileuszowego roku.[Ekstraklasa]»

„Tworzymy ją razem”. Nowa kampania Legii Warszawa i adidas
Dla naszego miasta. Dla mistrzów. Dla Ciebie. Legia Warszawa i adidas inaugurują kampanię „Tworzymy ją razem”. Jej celem jest budowanie silniejszej więzi ze społecznością fanów Mistrza Polski. Na jej start najbardziej utytułowany piłkarski klub w Polsce prezentuje nowe koszulki meczowe.[Ekstraklasa]»

Erik Daniel wypożyczony do KGHM Zagłębia
29-letni Erik Daniel został wypożyczony do KGHM Zagłębia Lubin ze Slovana Bratislava. Czeski skrzydłowy będzie występował w naszym Klubie do zakończenia sezonu 2021/22.[Ekstraklasa]»

„Ale zasadził!” – 100 drzew za każdą bramkę zdobytą przez Wartę Poznań
Nowe wyzwanie podjęli piłkarze Warty Poznań przed rozpoczynającym się sezonem 2021/22. Za każdego gola strzelonego w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski „Zieloni” posadzą sto drzew! To wspólna akcja Klubu i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu.[Ekstraklasa]»

Powiększona PKO Bank Polski Ekstraklasa z transmisjami w nowych krajach
Po raz pierwszy od 23 lat Ekstraklasa S.A. będzie w sezonie 2021/22 prowadzić rozgrywki z udziałem 18 drużyn. W wyniku nowo podpisanych umów międzynarodowych będą one transmitowane aż w 23 krajach.[Ekstraklasa]»

Jakub Sangowski ponownie w Warcie Poznań
Wychowanek Warty Poznań, 19-letni napastnik Jakub Sangowski podpisał kontrakt z Klubem do czerwca 2024 roku i wrócił do „Zielonych” na zasadzie transferu definitywnego z Zagłębia Sosnowiec. To ósmy tego lata nowy zawodnik w kadrze Warty.[Ekstraklasa]»

1. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 23 lipca, o godzinie 18:00 na stadionie beniaminka w Niecieczy, zostanie zainaugurowana 1. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2021/2022. Po ponad miesiącach od zakończenia sezonu 2020/2021 czas na nowe rozgrywki z 18 drużynami po raz pierwszy od 23 lat.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane