Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2016-09-08 15:08:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Bilety na Ligę Mistrzów Uefa sprzedane

- Mecze rundy grupowej Ligi Mistrzów UEFA obejrzy przy Łazienkowskiej 3 komplet widzów. Praktycznie zakończyliśmy sprzedaż wejściówek na te spotkania - przyznaje Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

Kibice Legii wykorzystali pełną pulę biletów przeznaczonych do sprzedaży zamkniętej i uprzywilejowanej, w której pierwszeństwo zakupu mieli posiadacze karnetów na sezon 2016/17 oraz osoby regularnie odwiedzające Łazienkowską w roku Stulecia Legii Warszawa (2016).

- Szczególnie zależało nam na docenieniu karnetowiczów oraz tych, którzy wspierają Klub nie tylko od święta - mówi Szumielewicz. - W ostatniej fazie sprzedaży uprzywilejowanej, bilety na Ligę Mistrzów mogli kupować kibice, którzy w 2016 roku byli na Łazienkowskiej cztery razy, czyli w praktyce odwiedzali nasz stadion raz na półtora miesiąca. Cieszę się, że zgodnie z hasłem naszej najnowszej kampanii będziemy "Razem wsród Mistrzów", gdyż dzięki przyjęciu takich kryteriów oraz cen mamy pewność, że mecze z Borussią, Realem i Sportingiem obejrzą przede wszystkim wierni kibice Legii.

- Praktycznie nie ma już biletów na te spotkania, przy czym ponad 99% z nich sprzedaliśmy w ramach pakietów obejmujących wejściówki na wszystkie trzy mecze grupowe - wyjaśnia Szumielewicz. - Faza sprzedaży otwartej w zasadzie się nie odbędzie, do kas oraz Internetu mogą jeszcze w najbliższych godzinach trafiać pojedyncze bilety z nieopłaconych lub zwróconych zamówień.

Osoby, którym do tej pory nie udało się nabyć pakietów, zachęcamy do śledzenia strony www.bilety.legia.com, poprzez którą będzie można nabyć pakiety na mecze Ligi Mistrzów w przypadku ich ewentualnych zwrotów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane