Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2018-06-18 16:45:48 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl

Wstępny skład reprezentacji Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów w Australii

Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn poinformował, że zgodnie z wcześniejszymi założeniami zamierza dokonać zmian w składzie na piąty turniej Siatkarskiej Ligi Narodów, który rozegrany zostanie w Melbourne (22-24 czerwca) z udziałem Argentyny, Australii, Brazylii i Polski.

W razie dolegliwości lub kontuzji, któregokolwiek z zawodników trener ma prawo dokonać korekt w składzie.

Wstępny skład reprezentacji Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów w Australii

2 Maciej Muzaj - KS Jastrzębski Węgiel SA, atakujący
5 Łukasz Kaczmarek - Cuprum Lubin SA, atakujący
6 Bartosz Kurek - Ziraat Bankasi, atakujący
7 Artur Szalpuk - Trefl Gdańsk SA, przyjmujący
9 Bartłomiej Lemański - Asseco Resovia SA, środkowy
12 Grzegorz Łomacz - KPS Skra Bełchatów SA, rozgrywający
15 Jakub Kochanowski - Piłka Siatkowa AZS UWM SA, środkowy
14 Aleksander Śliwka - Asseco Resovia SA, przyjmujący
17 Paweł Zatorski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle SA, libero
18 Bartosz Kwolek - ONICO Warszawa, przyjmujący
19 Marcin Janusz - KPS Skra Bełchatów SA, rozgrywający
20 Mateusz Bieniek - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle SA, środkowy (K)
21 Mateusz Mika - Trefl Gdańsk SA, przyjmujący
22 Bartosz Bednorz - KPS Skra Bełchatów SA, przyjmujący

W składzie 21. nazwisk na Siatkarską Ligę Narodów są:
1 Piotr Nowakowski - Trefl Gdańsk SA, środkowy
3 Dawid Konarski - Ziraat Bankasi, atakujący
4 Marcin Komenda - GKS GieKsa Katowice SA, rozgrywający
8 Damian Schulz - Trefl Gdańsk SA, atakujący
11 Fabian Drzyzga - Olympiakos, rozgrywający
16 Michał Żurek - Piłka Siatkowa AZS UWM SA, libero
26 Kacper Piechocki - KPS Skra Bełchatów SA, libero

Szeroki skład na Siatkarską Ligę Narodów uzupełniają:
23 Jan Nowakowski - ONICO Warszawa, środkowy
10 Damian Wojtaszek - ONICO Warszawa, libero
24 Tomasz Fornal - Cerrad Czarni Radom SA, przyjmujący
25 Norbert Huber - Cerrad Czarni Radom SA, środkowy

W przygotowaniach kadry do kolejnych imprez sezonu uczestniczą także:
Łukasz Kozub - MKS Będzin, rozgrywający
Mateusz Masłowski - Asseco Resovia SA, libero
Rafał Szymura - ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, przyjmujący
Mateusz Kowalski - MKS Będzin SA, środkowy
Piotr Łukasik - BBTS SA, przyjmujący

Sztab trenerski i medyczny
Vital Heynen - I trener
Michał Mieszko Gogol - asystent trenera
Sebastian Pawlik - asystent trenera
Paweł Woicki - 2.asystent trenera
Jakub Gniado - trener przygotowania fizycznego
Fons Vranken - trener przygotowania fizycznego
Jan Sokal - lekarz prowadzący
Krzysztof Zając - lekarz
Wiesław Maroń - lekarz
Sebastian Żabierek - lekarz
Tomasz Pieczko - fizjoterapeuta
Mateusz Kowalik - fizjoterapeuta
Robert Kaźmierczak - statystyk
Andrzej Wołkowycki - kierownik zaopatrzenia
Mariusz Szyszko - dyrektor reprezentacji/rzecznik
Hubert Tomaszewski - menedżer

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane