Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2017-08-13 10:14:44 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Mateusz Bieniek: Nasza gra idzie w dobrym kierunku

Fot.: Anna Jabłczyk

Polska pokonała Kanadę 3:0 w drugim dniu XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w TAURON ARENIE Kraków. - W mojej ocenie nasza gra idzie w dobrym kierunku - powiedział Mateusz Bieniek, środkowy biało-czerwonych.

Polacy bardzo dobrze rozpoczęli sobotni mecz przeciwko Kanadyjczykom. Świetna zagrywka, wysoka skuteczność w ataku oraz dobra gra blokiem zapewniła im zwycięstwo 3:0.

- Wygraliśmy 3:0, więc możemy być zadowoleni. Końcówki setów były zacięte. Na szczęście udało się nam wyjść obronną ręką. Cieszy nas styl w jakim wygraliśmy - powiedział Mateusz Bieniek.

I dodał: - W piątek rozegraliśmy pięciosetowe spotkanie. Późno poszliśmy spać. Na szczęście w sobotę dość szybko udało się nam pokonać Kanadę.

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 zbliża się wielkimi krokami. Sztab szkoleniowy oraz kibice mogą być zadowoleni, że biało-czerwoni w ważnych fragmentach setów odrabiają straty i przechylają szalę zwycięstwa na swoją stronę.

- Dwa sety nie zaczęliśmy za dobrze. Kanadyjczycy dość wysoko prowadzili, ale punkt po punkcie odrabialiśmy straty. Podobnie było z Francją. Fatalnie zaczęliśmy tie-breaka. Co prawda udało się nam doprowadzić do zaciętej końcówki, ale ostatecznie przegraliśmy. W mojej ocenie nasza gra idzie w dobrym kierunku. Obyśmy w niedzielę z Rosją zagrali tak jak z Kanadą - zakończył środkowy reprezentacji Polski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane