Najnowsze newsy

Siatkówka

Siatkówka | 2019-05-17 17:45:17 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

Mistrzowie świata z wizytą u sponsorów

Fot.: Anna Jabłczyk

Sezon reprezentacyjny rozpoczyna się na dobre! W piątek polscy siatkarze odwiedzili głównych sponsorów reprezentacji: PKN ORLEN i firmę Polkomtel. Po zakończeniu spotkań udali się do COS w Spale, gdzie czekała na nich reszta drużyny, przygotowująca się do pierwszego meczu kadrowego.

rzegorz Łomacz, Jakub Kochanowski, Karol Kłos, Paweł Zatorski, Artur Szalpuk, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Dawid Konarski, Piotr Nowakowski, Damian Schulz, Bartosz Kwolek i Fabian Drzyzga reprezentowali dziś kadrę narodową Polski w trakcie spotkań z głównymi sponsorami. Na początek dnia polscy siatkarze udali się do siedziby PKN ORLEN, gdzie rozdawali autografy pracownikom koncernu, a także pozowali do pamiątkowych zdjęć.

- Witam mistrzów świata w naszej siedzibie. Nie ukrywam, że sukcesy jakie odnosicie są najlepszym dowodem na to, że kierunek, który wspólnie przyjęliśmy przynosi efekty. Liczymy na Was w Tokio, choć mamy świadomość, że powtarzanie sukcesów nie jest łatwe. Trzymamy za Was kciuki i wierzymy w Was, a także zapewniamy, że ze swojej strony zrobimy wszystko, by Wam to umożliwić - powiedział Józef Węgrecki, członek Zarządu PKN ORLEN.

Po zakończeniu wizyty w ORLENIE mistrzowie świata 2014 i 2018 udali się do Polkomtelu, gdzie przywitał ich Krzysztof Wanio. Na swoistej konferencji prasowej, na której pytania zadawali pracownicy PLUSA dowiedzieliśmy się szeregu ciekawych informacji o naszych reprezentantach. Piotr Nowakowski wyznał między innymi, że najmniej wygodnym dla niego rywalem jest reprezentacja Francji, Karol Kłos zdradził, że swoją przygodę z siatkówką rozpoczął dopiero w wieku 15 lat, a Grzegorz Łomacz, że pamięta więcej meczów, które ze stanu 2:0 kończyły się przegraną w tie-breaku, niż z wyniku 0:2 – spektakularnym zwycięstwem i „uratowaniem” spotkania.

- Spotykamy się prawie cyklicznie – albo przed pełnym sukcesów sezonie albo za raz po nim, kiedy odwiedzacie nas z kolejnymi nagrodami. Wpadajcie do nas jak najczęściej, bo zawsze bardzo miło jest nam Was gościć – zapraszał Tomasz Gillner-Gorywoda, członek Zarządu Polkomtela.

Po części oficjalnej nasi czempioni uczestniczyli w sesji autografowej z kibicami, a także w quizie z wiedzy siatkarskiej, który wygrała jedna z pracownic PLUSA. Zwyciężczyni otrzymała pamiątkowy album z podpisami siatkarzy.

Po intensywnym początku dnia mistrzowie świata ruszyli w drogę do Spały, gdzie dołączą do pozostałej części drużyny. W COSie biało-czerwoni będą przygotowywać się do nadchodzącej Siatkarskiej Ligi Narodów, którą poprzedzi mecz towarzyski z reprezentacją Niemiec, który odbędzie się w Gliwicach. Bilety na wydarzenie można kupić tutaj

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane