Najnowsze newsy

Siatkówka

Siatkówka | 2018-06-11 14:51:53 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl

Mistrzostwa Polski oldbojów przyciągają gwiazdy

Fot.: Anna Szłapa

Mistrzostwa Polski oldbojów od lat przyciągają gwiazdy, znakomitych graczy sprzed lat, którzy odnosili wielkie sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Takim klubem z gwiazdami będzie w tegorocznym czempionacie Płomień Milowice, jedyny polski zespół, który sięgnął po Puchar Europy w siatkówce.

Trenerem Płomienia Milowice będzie Waldemar Wspaniały, a w gronie jego podopiecznych zobaczymy m.in. Ryszarda Boska, Janusza Bułkowskiego, Adama Kurka, Zdzisława Olejnika, Wiesława Pawlika i Grzegorza Wagnera. Nie będzie to zresztą pierwszy start tych zawodników w takim turnieju. - Dla nas to jest wielka przyjemność spotkania się i porozmawiania - mówi Waldemar Wspaniały. - Zagramy i oczywiście porozmawiamy o dawnych czasach i aktualnych problemach polskiej siatkówki. Znów przez kilka dni pobędziemy razem ze sobą.

Waldemar Wspaniały podkreślił, że mistrzostwa pełnią integrującą rolę i są na pewno potrzebne środowisku siatkarskiemu w Polsce.

Były trener męskiej reprezentacji nie ma wątpliwości, że od początku do końca toczyć się będzie twarda walka o każdy punkt. - Mimo że skronie są przyprószone siwizną, a sylwetka już nie ta co dawniej to jednak ambicja i wola walki są takie same jak przed laty. Chęć rywalizacji jest cały czas taka sama. Przyjeżdżamy na mistrzostwa, żeby spotkać dawno nie widzianych przyjaciół i oczywiście wygrywać - powiedział.

Patronat nad imprezą objął Polski Związek Piłki Siatkowej, a sponsorem głównym jest firma ORLEN.

Pełna informacja dotycząca gier znajduje się na stronach: http://www.vispolska.pl/turn/dokumentacja-mpo-2018/oraz http://www.oldboysvolleyballcup.pl/

Zawody zostaną rozegrane w sześciu kategoriach wiekowych.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane