Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-05-24 19:48:06 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Walka o Superpuchar Polski 2019 w Gliwicach! Rusza przedsprzedaż biletów

Fot.: FIVB

Na kibiców wybierających się na sobotni mecz towarzyski reprezentacji siatkarzy Polska-Niemcy, poza debiutem biało-czerwonych w Arenie Gliwice, czeka dodatkowa atrakcja. Będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedsprzedaży biletów na październikowy mecz o Superpuchar Polski 2019 w piłce siatkowej mężczyzn. Bilety będą dostępne w wyjątkowych cenach, zaczynających się już od 19 złotych! Sobotnie starcie biało-czerwonych jest dopiero zwiastunem fantastycznej sportowej jesieni w Arenie Gliwice.

Mecz o Superpuchar Polski 2019 poprzedzi start dwudziestego, jubileuszowego sezonu zawodowej ligi męskiej – PlusLigi. W nowoczesnej i jednej z największych w Polsce hali w Gliwicach będzie okazja do kolejnego siatkarskiego święta. Stacjonarna przedsprzedaż biletów na to widowisko rusza 25 maja. Kibice, którzy pojawią się na sobotnim meczu reprezentacji będą mogli kupić wejściówki w bardzo atrakcyjnej cenie. To specjalna oferta dla fanów biało-czerwonych. Ceny zaczynają się od 19 złotych. Ogólnopolska, internetowa sprzedaż wejściówek na Superpuchar Polski 2019 w piłce siatkowej ruszy 1 czerwca.

– Superpuchar Polski 2019 to szansa na pierwsze trofeum w nowym sezonie i wielkie emocje dla fanów – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki SA. – Starcie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z ONICO Warszawa będzie rewanżem za wielki finał PlusLigi sezonu 2018/2019. Bardzo się cieszę, że dojdzie do niego w tak nowoczesnym i efektownym obiekcie, jak Arena Gliwice.

– Cieszymy się, że możemy być świadkami tak spektakularnego widowiska jak mecz siatkarzy naszej Reprezentacji. Poprzednie emocjonujące siatkarskie spotkanie, w którym mogliśmy oglądać starcie dwóch wicemistrzów spotkało się z ogromnym zainteresowaniem kibiców. To były fantastyczne emocje, które już wkrótce znowu opanują Arenę Gliwice. Dzięki współpracy z Plus Ligą będziemy mogli je mnożyć i dostarczyć kibicom wspaniałych przeżyć! – mówi Marcin Herra, Prezes Zarządu Arena Operator.

Dla tych, którzy czekają na prawdziwe siatkarskie emocje to okazja aby zobaczyć na żywo widowisko. A tak wspaniałe emocje tylko w Arenie Gliwice.

Gliwice jako jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Górnego Śląska w ostatnich latach dynamicznie rozwija się i przyciąga rzesze nowych mieszkańców, ale także turystów, którzy mogą liczyć tu na emocje sportowe i kulturalne oraz kontakt z naturą. Liczne obiekty sportowe, tereny zielone, imprezy plenerowe, wystawy i spektakle teatralne oraz najbardziej znana gliwicka atrakcja – Palmiarnia – to główne, ale nie wszystkie atrakcje czekające na odwiedzających.

Ponadto Gliwice prężnie rozwijają swój potencjał biznesowy, wspierając rozwój terenów inwestycyjnych, infrastruktury oraz nowoczesne rozwiązania komunikacyjne. Tradycyjny i historycznie dominujący przemysł ciężki ustąpił miejsca nowoczesnym przedsiębiorstwom wykorzystującym najnowsze technologie, a nowy kierunek rozwoju miasta w stronę zaawansowanych rozwiązań technologicznych wspierają liczne dokonania naukowców Politechniki Śląskiej czy gliwickich placówek Polskiej Akademii Nauk.

Sportowym centrum miasta jest niedawno otwarta Arena Gliwice, której bogata oferta kulturalno-rozrywkowa dostarcza emocji i atrakcji. Hala widowiskowo-sportowa Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów w Polsce. Zlokalizowana w sercu Górnego Śląska jest nową wizytówką miasta i ważnym punktem na kulturalnej i rozrywkowej mapie Polski. Dzięki swojej funkcjonalności i zastosowanym rozwiązaniom technologicznym nie ma sobie równych. Reprezentuje standard i jakość najlepszych obiektów na świecie będąc miejscem wielkich wydarzeń i spektakularnych widowisk. To także miejsce służące na co dzień mieszkańcom. Arena Gliwice działa od roku i dynamicznie się rozwija przyciągając nowych organizatorów i partnerów oraz nowe, wielkie wydarzenia. To również ważne miejsce dla kibiców, którzy mogli już oglądać wielkie sportowe widowiska i czekają na nowe, sportowe emocje. A tych nie brakuje. W styczniu Arena gościła hit siatkarskiej Ligii Mistrzów i ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, która zagrała z Cucine Lube Civitanova. W kwietniu na płycie głównej Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn spotkała się z Niemcami. 25 maja po raz kolejny zobaczymy siatkówkę na najwyższym poziomie! W Arenie Gliwice siatkarski mecz towarzyski mężczyzn Polska - Niemcy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane