Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-03-19 15:38:28 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: assecoresovia.pl

Ostatni mecz w rundzie zasadniczej przed Asseco Resovią

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W meczu 26. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii w hali Podpromie podejmie drużynę Cerrad Czarnych Radom.

Wtorkowy pojedynek będzie ostatnim w fazie zasadniczej zespołu Asseco Resovii. Po piątkowej porażce z zespołem Cuprum Lubin rzeszowianie definitywnie stracili szansę na grę w najlepszej szóstce. Zwycięstwo we wtorkowym pojedynku zapewni podopiecznym Gheorghe Cretu walkę o siódmą lokatę.

Zespoły z Rzeszowa i Radomia mierzyły się ze sobą w na zakończenie pierwszej rundy. Pojedynek w radomskiej hali zakończył się zwycięstwem Asseco Resovii, która przerwała serię zwycięstw gospodarzy. Podopieczni Gheorghe Cretu zanotowali wygraną 3:1, a najlepszym zawodnikiem wybrany został Damian Schulz.

Rzeszowski atakujący zdobył w tym pojedynku aż 28 punktów, swoje cegiełki do zwycięstwa dołożyli także Mateusz Mika, Rafał Buszek i David Smith, którzy punktowali aż ośmiokrotnie blokiem. Po drugiej stronie siatki najlepszym zawodnikiem był Wojciech Żaliński, który na swoim koncie zapisał 22 oczka.

Wtorkowy mecz będzie ostatnim pojedynkiem w fazie zasadniczej dla zespołu Asseco Resovii. Podopieczni Gheorghe Cretu swój pojedynek rozpoczną o godz. 20:30.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane