Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-03-13 18:18:02 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Premiera teledysku "Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz" przed Derbami Śląska w Spodku

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Utwór, który towarzyszy siatkarzom GKS-u Katowice podczas każdego meczu w tym sezonie, doczekał się oficjalnego klipu!

"Siatkarska GieKSa napędza mnie, siatkarska GieKSa najlepsza jest..." - to pierwsze słowa piosenki płynącej z głośników w hali, gdy nasi zawodnicy wychodzą na parkiet, w trakcie ich prezentacji oraz w najważniejszych momentach spotkań i po zwycięstwach.

Utwór, który skomponowano przed startem obecnego sezonu, został bardzo ciepło przyjęty przez kibiców, którzy często dopytywali się o jego autora. Do tej pory pozostawał on anonimowy. Teraz postanowiliśmy ujawnić tajemnicę.

Autorem piosenki „Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz” jest zawodnik GKS-u Bartosz Krzysiek! Nasz atakujący to nie tylko doskonały siatkarz. Bartek świetnie radzi sobie również za mikrofonem, czego najlepszym przykładem jest właśnie utwór poświęcony naszemu zespołowi.

Co więcej, przy okazji zbliżających się Siatkarskich Derbów Śląska, a więc meczu GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel w Spodku, powstał specjalny teledysk do piosenki "Siatkarska GieKSa - Zaczynamy mecz". Gorąco zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego klipu, który w pewien sposób podsumowuje zmagania w tym sezonie!

Przypominamy, że mecz GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel w Spodku już w najbliższy wtorek 19 marca o 17:30. Trzy dni wcześniej, bo 16 marca GKS Katowice podejmie wicemistrza Polski - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. To spotkanie rozpocznie się o 14:45 w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice".

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane