Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2019-01-10 14:16:07 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

„Siatkarz z klasą”: kolejna lwia lekcja WF-u w ERGO ARENIE

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trener Piotr Graban, kapitan Trefla Gdańsk Wojciech Grzyb oraz środkowy Patryk Niemiec mieli przyjemność prowadzić we wtorek lekcję WF-u dla uczniów, którzy najliczniej stawili się w ERGO ARENIE w grudniu podczas meczu z Cerradem Czarnymi Radom w ramach projektu „Siatkarz z klasą”. Była to już druga „lwia lekcja WF-u” w tym sezonie, a przed nami jeszcze trzy konkursowe mecze, podczas których to inne klasy mogą zagwarantować sobie godzinę aktywności siatkarskich, połączoną ze zwiedzaniem hali na granicy Gdańska i Sopotu. Najbliższa okazja do wygrania lekcji już w niedzielę 20 stycznia podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów. Zgłoszenia grup szkolnych (bilety dla uczniów po 5 zł) przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com.

Tegoroczna, piąta edycja programu „Siatkarz z klasą”, która jest współorganizowana przez Trefla Gdańsk i ERGO ARENĘ skierowana jest do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego, tak aby ze sportową pasją, siatkarskim bakcylem i wartościami, którymi kierują się „gdańskie lwy” dotrzeć do jak najszerszego grona uczniów ze wszystkich szkół z regionu. Chętni nauczyciele i ich grupy mogą dołączać do programu na każdym jego etapie, poprzez zgłaszanie swojej obecności na meczach. Przed każdym meczem należy mailowo skontaktować się z Kamilem Leśniewskim w celu zamówienia odpowiedniej liczby biletów. Po każdym konkursowym spotkaniu wybierane są z kolei najliczniejsze grupy, które następnie zapraszane są do ERGO ARENY na wyjątkową, lwią lekcję WF-u, połączoną ze zwiedzaniem hali (łącznie 2 godziny zajęć). We wtorek trener Graban, Wojtek Grzyb i Patryk Niemiec mieli przyjemność poprowadzić ćwiczenia dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łebczu oraz z gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 39. Dziękujemy za świetne rozpoczęcie dnia, a wszystkie klasy zapraszamy na mecz z PGE Skrą Bełchatów!

Poniżej znajduje się harmonogram meczów objętych konkursem. Z każdego meczu na wspólną „lwią lekcję” zapraszamy najliczniejsze grupy.

Niedziela, 20.01.2019 Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów (BILETY - uczniowie 5 zł)

Niedziela, 17.02.2019 Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel (BILETY - uczniowie 5 zł)

Poniedziałek, 11.03.2019 Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie (BILETY - uczniowie 2 zł)

*podane daty mogą ulec zmianom.

Zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje zawsze Kamil Leśniewski - k.lesniewski@sport.trefl.com. Bilety dla uczniów kosztują 2 lub 5 zł (w zależności czy mecz jest kategorii standard czy top), opiekunowie mają wstęp darmowy (1 opiekun na 14 uczniów), a dla rodziców wejściówki zostały przygotowane w specjalnej cenie 10 lub 20 zł (standard / top).

Do programu można dołączyć w każdym momencie sezonu, zapraszamy!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane