Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-11-12 16:51:39 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Rafael Araujo przed meczem z MKS-em Będzin

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W poniedziałek 12 listopada siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się w Sosnowcu z MKS-em Będzin. Zapraszamy do lektury przedmeczowej wypowiedzi Rafaela Araujo.

Rafael Araujo: - MKS Będzin to bardzo waleczny zespół. Najsilniejsi są zwłaszcza w swojej hali, przed własną publicznością. Jestem więc przekonany, że w poniedziałkowym meczu zarówno siatkarze, jak i kibice dadzą z siebie wszystko. Oprócz hali i kibiców ich siłą jest przede wszystkim praca zespołowa. Drużyna potrafi się wzajemnie zmotywować i nawet w trudnych momentach nie ma mowy o poddawaniu się.

My jedziemy na to spotkanie bardzo zmotywowani. W ostatnich dwóch meczach nie zdobyliśmy żadnego punktu, więc teraz chcemy się zrehabilitować. Naszym celem jest oczywiście zwycięstwo, najlepiej za komplet punktów.

Bardzo cieszę się, że odwiedzę dawny klub i przyjaciół, z którymi grałem przez poprzednie dwa sezony. Taki powrót jest zawsze bardzo miły, jednak sentymenty odkładam na bok. Po pierwszym gwizdku nikt nie będzie już myślał o tym, czy po drugiej stronie znajduje się przyjaciel.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane