Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-09-24 19:34:35 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Prezentacja „gdańskich lwów” w Forum Gdańsk

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W najbliższą niedzielę 30 września siatkarze Trefla Gdańsk zapraszają wszystkich kibiców do Forum Gdańsk (poziom 0, „na mostku”) na przedsezonowe spotkanie i zaprezentowanie drużyny przed startem nowego sezonu PlusLigi! Początek atrakcji o godz. 14!

Trefl Gdańsk pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi rozegra w niedzielę 14 października w Szczecinie, a inauguracja sezonu w ERGO ARENIE odbędzie się trzy dni później – w środę 17 października podczas starcia z GKS-em Katowice. Już w tę niedzielę – 30 września – gdańszczanie zapraszają z kolei na przedsezonową prezentację. Siatkarskie atrakcje są zaplanowane od godz. 14 do 15:30, a znajdziecie je w Forum Gdańsk na poziomie 0, „na mostku”.

W spotkaniu udział weźmie cała drużyna i sztab szkoleniowy „gdańskich lwów”, poza Piotrem Nowakowskim, który walczy z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata. Ze względu na uroczystości rodzinne w wydarzeniu nie będzie mógł uczestniczyć także rozgrywający Michał Kozłowski. Niedzielna prezentacja będzie jednak świetną okazją do bliższego poznania nowych twarzy Trefla Gdańsk – Macieja Muzaja, Marcina Janusza, Nikoli Mijailovicia, Rubena Schotta, Bartłomieja Mordyla, Kewina Sasaka, wracającego do stolicy Pomorza Miłosza Hebdy oraz trenerów Piotra Grabana i Wojciecha Bańbuły. Oczywiście w Forum Gdańsk spotkacie również świetnienie znanych już Wojciecha Grzyba, Szymona Jakubiszaka, Fabiana Majcherskiego, Patryka Niemca, Macieja Olenderka, fizjoterapeutę Piotra Ślugajskiego i kierownika drużyny Jacka Rybaka. W Forum powitamy też trenera Andreę Anastasiego i Karola Rędziocha, którzy udział z reprezentacją Belgii na mistrzostwach świata zakończyli wczoraj na 7. miejscu, co jest świetnym wynikiem!

Po prezentacji i atrakcjach, które odbywać będą się „na mostku”, zapraszamy do wspólnych zdjęć i pamiątkowych autografów! Przypominamy również, że na stronie www.gdanskielwy.pl trwa sprzedaż całosezonowych karnetów, a rezerwacja miejsc dla karnetowiczów z sezonu 2017/2018 obowiązuje właśnie do 30 września.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 30 września, na godz. 14 do Forum Gdańsk!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane