Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-08-16 16:00:26 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Akcja "obrona mistrzostwa” właśnie się rozpoczęła

Siatkarze PGE Skry wznowili treningi. O godz. 9:30 bełchatowianie spotkali się na pierwszych zajęciach.

Mistrzowie Polski rozpoczęli okres przygotowawczy w siedmioosobowym składzie. Sztab trenerski w pierwszym etapie ma do dyspozycji Mariusza Wlazłego, Karola Kłosa, Roberta Milczarka, Kacpra Piechockiego, Patryka Czarnowskiego, Piotra Orczyka i Kamila Droszyńskiego.

W początkowym etapie treningów oprócz kadrowiczów zabraknie także fizjoterapeuty Tomasza Pieczko i statystyka Roberta Kaźmierczaka, którzy znajdują się w sztabie reprezentacji Polski. Od początku nad przygotowaniami będzie czuwać Roberto Piazza i Michał Winiarski. W sztabie jest też związany od dwóch dekad fizjoterapeuta Tomasz Kuciapiński i Eduardo Romero, nowy trener przygotowania fizycznego.

- Jestem podekscytowany startem przygotowań. Pierwsze trzy dni dadzą nam obraz sytuacji fizycznej i psychicznej drużyny. Od 20 sierpnia mam nadzieję rozpoczniemy normalne treningi. Przez początkowe trzy tygodnie zespół będzie odbywał tylko treningi, ale później w każdym tygodniu będzie grał mecze lub turnieje - mówi pierwszy trener. Włoch podczas powitania zacytował także słowa Winstona Churchilla: „Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna.”

W czwartek i piątek bełchatowianie będą trenować dwukrotnie. W sobotę odbędą jedne zajęcia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane