Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-06-16 10:43:02 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Łuczniczka Bydgoszcz

Terminarz PlusLigi na sezon 2018/2019

Fot.: FIVB

Znamy już terminarz na sezon 2018/2019. Rozgrywki zainaugurujemy 13 października meczem w HSW Łuczniczka.

PZPS przedstawił wstępny terminarz rozgrywek na sezon 2018/2019. Sezon rozpoczniemy we własnej hali meczem z Mistrzem Polski - PGE Skrą Bełchatów. Pierwszą część rundy zasadniczej zakończymy spotkaniem z ONICO Warszawa – 22 grudnia. Rundę rewanżową rozpoczniemy tuż przed nowym rokiem -29 grudnia w Bełchatowie.

Przypominamy, że od sezonu 2018/2019 w rozgrywkach PlusLigi będzie brało udział 14 drużyn.


Terminarz PlusLigi na sezon 2018/2019 (może ulec zmianie)


Pierwsza runda


1 kolejka


2018-10-13 CHEMIK Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
2018-10-13 MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2018-10-13 Stocznia Szczecin – Trefl Gdańsk
2018-10-13 GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
2018-10-13 Cerrad Czarni Radon – Jastrzębski Węgiel
2018-10-13 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
2018-10-13 ONICO Warszawa – Cuprum Lubin

2 kolejka (środa)

2018-10-17 Cuprum Lubin – CHEMIK Bydgoszcz
2018-10-17 Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa
2018-10-17 Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-10-17 Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom
2018-10-17 Trefl Gdańsk – GKS Katowice
2018-10-17 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Stocznia Szczecin
2018-10-17 PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin

3 kolejka

2018-10-20 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – CHEMIK Bydgoszcz
2018-10-20 Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
2018-10-20 Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
2018-10-20 Jastrzębski Węgiel – Stocznia Szczecin
2018-10-20 Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice
2018-10-20 Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom
2018-10-20 ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie

4 kolejka

2018-10-27 CHEMIK Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-10-27 Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa
2018-10-27 GKS Katowice – Cuprum Lubin
2018-10-27 Stocznia Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów
2018-10-27 MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
2018-10-27 PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
2018-10-27 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Trefl Gdańsk

5 kolejka

2018-11-03 Trefl Gdańsk – CHEMIK Bydgoszcz
2018-11-03 Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2018-11-03 Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
2018-11-03 Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
2018-11-03 Cuprum Lubin – Stocznia Szczecin
2018-11-03 ONICO Warszawa – GKS Katowice
2018-11-03 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom

6 kolejka (środa)

2018-11-07 CHEMIK Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
2018-11-07 GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-11-07 Stocznia Szczecin – ONICO Warszawa
2018-11-07 MKS Będzin – Cuprum Lubin
2018-11-07 PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
2018-11-07 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel
2018-11-07 Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

7 kolejka

2018-11-10 Indykpol AZS Olsztyn – CHEMIK Bydgoszcz
2018-11-10 Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
2018-11-10 Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzy Koźle
2018-11-10 Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
2018-11-10 ONICO Warszawa – MKS Będzin
2018-11-10 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Stocznia Szczecin
2018-11-10 Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice

8 kolejka

2018-11-17 CHEMIK Bydgoszcz – GKS Katowice
2018-11-17 Stocznia Szczecin – Cerrad Czarni Radom
2018-11-17 MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-11-17 PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
2018-11-17 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Cuprum Lubin
2018-11-17 Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
2018-11-17 Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel

9 kolejka

2018-11-24 Jastrzębski Węgiel – CHEMIK Bydgoszcz
2018-11-24 Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
2018-11-24 Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
2018-11-24 ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2018-11-24 Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów
2018-11-24 Cerrad Czerni Radom – MKS Będzin
2018-11-24 GKS Katowice – Stocznia Szczecin

10 kolejka

2018-12-08 CHEMIK Bydgoszcz- Stocznia Szczecin
2018-12-08 MKS Będzin – GKS Katowice
2018-12-08 PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom
2018-12-08 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-12-08 Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa
2018-12-08 Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin
2018-12-08 Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

11 kolejka (środa)

2018-12-12 Asseco Resovia Rzeszów – CHEMIK Bydgoszcz
2018-12-12 Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
2018-12-12 ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
2018-12-12 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
2018-12-12 Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2018-12-12 GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
2018-12-12 Stocznia Szczecin – MKS Będzin

12 kolejka

2018-12-15 CHEMIK Bydgoszcz – MKS Będzin
2018-12-15 PGE Skra Bełchatów – Stocznia Szczecin
2018-12-15 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – GKS Katowice
2018-12-15 Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
2018-12-15 Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-12-15 Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa
2018-12-15 Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin

13 kolejka

2018-12-22 CHEMIK Bydgoszcz – ONICO Warszawa
2018-12-22 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
2018-12-22 Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
2018-12-22 GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
2018-12-22 Stocznia Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn
2018-12-22 MKS Będzin – Trefl Gdańsk
2018-12-22 PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Runda rewanżowa

14 kolejka

2018-12-29 PGE Skra Bełchatów – CHEMIK Bydgoszcz
2018-12-29 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – MKS Będzin
2018-12-29 Trefl Gdańsk – Stocznia Szczecin
2018-12-29 Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
2018-12-29 Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
2018-12-29 Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2018-12-29 Cuprum Lubin – ONICO Warszawa

15 kolejka

2019-01-12 CHEMIK Bydgoszcz – Cuprum Lubin
2019-01-12 ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
2019-01-12 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel
2019-01-12 Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
2019-01-12 GKS Katowice – Trefl Gdańsk
2019-01-12 Stocznia Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2019-01-12 MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów

16 kolejka

2019-01-19 CHEMIK Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2019-01-19 PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
2019-01-19 MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
2019-01-19 Stocznia Szczecin – Jastrzębski Węgiel
2019-01-19 GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów
2019-01-19 Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin
2019-01-19 Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa

17 kolejka

2019-02-02 Aluron Virtu Warta Zawiercie – CHEMIK Bydgoszcz
2019-02-02 ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom
2019-02-02 Cuprum Lubin – GKS Katowice
2019-02-02 Asseco Resovia Rzeszów – Stocznia Szczecin
2019-02-02 Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
2019-02-02 Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
2019-02-02 Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn Koźle

18 kolejka (środa)

2019-02-06 CHEMIK Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
2019-02-06 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Indykpol AZS Olsztyn
2019-02-06 PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
2019-02-06 MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów
2019-02-06 Stocznia Szczecin – Cuprum Lubin
2019-02-06 GKS Katowice – ONICO Warszawa
2019-02-06 Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie

19 kolejka

2019-02-09 Cerrad Czarni Radom – CHEMIK Bydgoszcz
2019-02-09 Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
2019-02-09 ONICO Warszawa – Stocznia Szczecin
2019-02-09 Cuprum Lubin – MKS Będzin
2019-02-09 Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
2019-02-09 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2019-02-09 Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk

20 kolejka

2019-02-16 CHEMIK Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
2019-02-16 Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
2019-02-16 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
2019-02-16 PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
2019-02-16 MKS Będzin – ONICO Warszawa
2019-02-16 Stocznia Szczecin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2019-02-16 GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom

21 kolejka (środa)

2019-02-20 GKS Katowice – CHEMIK Bydgoszcz
2019-02-20 Cerrad Czarni Radom – Stocznia Szczecin
2019-02-20 Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin
2019-02-20 ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
2019-02-20 Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2019-02-20 Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
2019-02-20 Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn

22 kolejka

2019-02-23 CHEMIK Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
2019-02-23 Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
2019-02-23 Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
2019-02-23 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – ONICO Warszawa
2019-02-23 PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2019-02-23 MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
2019-02-23 Stocznia Szczecin – GKS Katowice

23 kolejka

2019-03-02 Stocznia Szczecin – CHEMIK Bydgoszcz
2019-03-02 GKS Katowice – MKS Będzin
2019-03-02 Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
2019-03-02 Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2019-03-02 ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
2019-03-02 Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn
2019-03-02 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

24 kolejka

2019-03-09 CHEMIK Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
2019-03-09 Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
2019-03-09 Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa
2019-03-09 Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2019-03-09 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Cerrad Czarni Radom
2019-03-09 PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
2019-03-09 MKS Będzin – Stocznia Szczecin

25 kolejka

2019-03-16 MKS Będzin – CHEMIK Bydgoszcz
2019-03-16 Stocznia Szczecin – PGE Skra Bełchatów
2019-03-16 GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn Koźle
2019-03-16 Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
2019-03-16 Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
2019-03-16 ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel
2019-03-16 Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów

26 kolejka

2019-03-16 ONICO Warszawa – CHEMIK Bydgoszcz
2019-03-16 Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
2019-03-16 Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
2019-03-16 Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
2019-03-16 Indykpol AZS Olsztyn – Stocznia Szczecin
2019-03-16 Trefl Gdańsk – MKS Będzin
2019-03-16 ZAKSA Kędzierzyn Koźle – PGE Skra Bełchatów

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane