Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-04-25 13:44:08 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do Orlikowej Ligi Mistrzów

Fot.: FIVB

Energetycznemu Klubowi Sportowemu Skra Bełchatów po raz kolejny powierzono organizację „Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców". Patronat honorowy nad rozgrywkami objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Partnerem wydarzenia są PGE Skra Bełchatów i Akademia Siatkówki PGE Skry Bełchatów. Dziś rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do turnieju.

Projekt „Orlikowa Liga Mistrzów Województwa Łódzkiego" dotyczy organizacji cyklu zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży, o zasięgu wojewódzkim w grach zespołowych i niektórych sportach indywidualnych na obiektach typu Orlik. Województwo Łódzkie już po raz dziesiąty przeznaczyło środki na organizację tego projektu.

W ubiegłorocznej edycji siatkówka cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W rozgrywkach wzięło udział 71 drużyn, czyli ponad 720 zawodników i zawodniczek. Wielki finał odbył się 9 września 2017 roku w Bełchatowie i uczestniczyli w nim siatkarze PGE Skry.

W tym roku do rywalizacji zapraszamy uczniów z klas VII szkół podstawowych oraz II-III gimnazjum z terenu województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje, harmonogram rozgrywek oraz wszystkie formularze zgłoszeniowe dostępne są na: www.eks.skra.pl/orlikowa Na stronie znajduje się również relacja z ubiegłorocznych rozgrywek. Pytania związane z turniejem prosimy kierować mailowo na adres: orlikowa@skra.pl.

Termin zgłoszeń upływa 9 maja 2018 roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane