Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-02-24 22:45:16 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Stephane Antiga: Nie wykorzystaliśmy okazji

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

– Szkoda, że ta znakomita passa zakończyła się właśnie teraz. Mimo wielu problemów, z którymi się zmagamy, mieliśmy okazję na zdobycie kolejnych punktów, jednak tego nie wykorzystaliśmy – powiedział po przegranym meczu z BBTS-em Bielsko-Biała trener Stephane Antiga.

– Wyobrażałem sobie, że spotkanie z bielszczanami będzie trudne i niestety się to sprawdziło. Siatkarze BBTS-u znakomicie spisywali się w grze na wysokiej piłce. Ta drużyna jest niesamowicie mocna fizycznie, co dzisiaj pokazali w dobrej zagrywce i właśnie tej wysokiej piłce. Nie byliśmy w stanie kontrolować ich ani w bloku, ani w obronie. Po naszej stronie pojawiło się sporo błędów, brakowało skuteczności w ataku, zbyt często nas blokowano. Kontuzja Damiana Wojtaszka również nam nie pomogła – powiedział szkoleniowiec ONICO.

– Ta dwutygodniowa przerwa przed kolejnym meczem ligowym będzie nam niezmiernie potrzebna. Jutro Damian Wojtaszek przejdzie kompleksowe badania, abyśmy mogli się dowiedzieć, jak długo będzie musiał odpocząć od treningów. Jędrzej Gruszczyński bardzo dobrze radzi sobie na pozycji libero, jednak w obliczu kontuzji zarówno Bartosza Kwolka, jak i Damiana Wojtaszka, nie moglibyśmy przeprowadzać żadnych zmian. Czekamy więc na wyniki badań Damiana, a potem podejmiemy dalsze decyzje – zakończył Antiga.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane