Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-02-22 18:17:32 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Cały tydzień ciężka praca, a w niedzielę mecz

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po zwycięstwie w Lubinie zespół PGE Skry otrzymał dwa dni wolnego. Niektórzy jak Bartosz Bednorz udali się w rodzinne strony, inni jak np. fizjoterapeuta Tomasz Pieczko wybrali się na narty na pobliską Górę Kamieńsk. Dziś wszyscy spotkali się w hali Energia, aby rozpocząć przygotowania do meczu z Cerradem Czarnymi Radom. W środę i piątek bełchatowianie odbędą po dwa treningi, na czwartek i sobotę mają zaplanowane zajęcia popołudniowe, a w niedzielę tradycyjny rozruch.

- Będzie to dla nas jedno z trudniejszych spotkań, bo wiemy, że Radom jest niebezpieczną drużyną, ale przede wszystkim musimy skupić się na jak najlepszej grze z naszej strony oraz być przygotowanym taktycznie pod kątem rywali. W ciągu tygodnia zbierzemy potrzebne informacje i będziemy je wdrażać w nasze treningi. Nie możemy pozwolić na to, aby nasza koncentracja spadła i wpłynęła na naszą grę - przestrzega Mariusz Wlazły. Kapitan PGE Skry dobrze pamięta wydarzenia z pierwszej rundy fazy zasadniczej. Wyjazd do Radomia nie był dla bełchatowian łatwą przeprawą. Nasi siatkarze przegrywali już 0:2, ale obrobili straty i ostatecznie wygrali po tie-breaku.

W chwili obecnej Cerrad Czarni to 9. zespół ligowej tabeli, PGE Skra jest trzecia. Bełchatowianie stracili we wtorek pozycję wicelidera na rzecz siatkarzy ze stolicy, którzy rozegrali awansem mecz 23. serii spotkań z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W nim ONICO wygrało z mistrzem Polski 3:2.

Mecz z Cerrad Czarni Radom zaplanowano na 25 lutego o godz. 18:00. Bilety można zakupić w Oficjalnym Sklepie PGE Skry w hali Energia (poniedziałek – piątek 8:00 – 15:00) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (piątek 15:00 - 19:00, sobota, niedziela 10:00 – 18:00), a także online.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane