Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2018-02-21 14:38:26 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Lekarz ONICO o stanie zdrowia kontuzjowanych siatkarzy

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mateusz Dawidziuk z CM Gamma, lekarz ONICO Warszawa, opowiedział nam o problemach zdrowotnych stołecznych siatkarzy. Jak poważne są ich urazy i kiedy wrócą do gry?

– Ostatnie tygodnie to pechowy okres. Kontuzjowani są Bartek Kwolek, Janek Nowakowski i Sharone Vernon-Evans. Bartek Kwolek z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego wymagał operacji, obecnie czuje się bardzo dobrze, przechodzi rekonwalescencję. Podczas badań diagnostycznych będziemy oceniać gojenie się mięśni brzucha oraz powięzi, celem jak najszybszego i rozsądnego powrotu do treningów.

– W przypadku Janka Nowakowskiego mamy do czynienia z przypadkowym urazem doznanym w siłowni. Złamany został paliczek dystalny palca trzeciego prawej ręki. Janek przechodzi leczenie przyspieszające zrost kostny w Centrum Medycznym Gamma, czuje się dobrze, jego palec jest odpowiednio zabezpieczony. Nasz środkowy już niedługo powinien powrócić do gry.

– Również Sharone Vernon-Evans w niedługim czasie powinien powrócić na boisko. Jest pod opieką doktora Grzegorza Adamczyka a także lekarzy z Kanady, którzy wspólne prowadzą jego leczenie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane