Polecamy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2014-10-22 20:41:43 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna

Częstochowa wywozi trzy punkty z Kielc

Do dzisiejszego spotkania drużyny z Kielc i Częstochowy przystępowały w nieco odmiennych nastrojach. Reprezentantom Effectora jak dotąd nie udało się zapisać na swoim koncie zwycięstwa, natomiast Akademicy po sobotniej wygranej nad Radomiem mieli apetyt na kolejne trzy punkty, co udowodnili już w pierwszym secie, szybko obejmując prowadzenie 8:1. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza powoli odrabiali straty, jednak nie odwrócili już wyniku. Kolejna odsłona spotkania była bardzo wyrównana i o zwycięstwie decydowała gra na przewagi. Do przyjezdnych należał także ostatni set. Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się rozgrywający gości, Miguel Angel de Amo.

Effector Kielce – AZS Częstochowa 0:3 (23:25, 37:39, 22:25)