Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Julia Twardowska: Zdrowie jest najważniejsze
Zakończył się sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Zarząd zdecydował, że zostanie przyznany tytuł mistrza Polski, a kolejność drużyn w tabeli ustalona zostanie według liczby zdobytych punktów meczowych, po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek. Trzy czołowe drużyny w klasyfikacji otrzymają medale mistrzostw Polski, dodatkowo Grupa Azoty Chemik Police oraz Developres SkyRes Rzeszów prawo rywalizowania w Lidze Mistrzyń sezonu 2020/2021.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-02-24 13:01:17]
LSK: zapowiedź 21. kolejki
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dobiega końca faza zasadnicza Ligi Siatkówki Kobiet. Od wtorku do niedzieli rozegrane zostaną mecze przedostatniej, 21. kolejki spotkań. Na czele tabeli znajduje się Grupa Azoty Chemik Police, który o jeden punkt wyprzedza Developres SkyRes Rzeszów. Oba zespoły są już poza zasięgiem rywalek.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-02-24 11:57:21]
Podsumowanie 20. kolejki LSK
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Bardziej skondensowana, bo tylko dwudniowa 20. kolejka LSK rozpoczęła się szybkimi i jednostronnymi spotkaniami, a zakończyła pięciosetowym hitem z liderkami tabeli w rolach głównych.[ORLEN Liga Kobiet]»

Giuseppe Cuccarini nowym trenerem ŁKS Commercecon Łódź
Fot.: Karol Zdyb

Włoch Giuseppe Cuccarini został nowym trenerem siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź. Doświadczony szkoleniowiec poprowadzi mistrzynie Polski już w najbliższym meczu z DPD Legionovią Legionowo.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-01-23 17:45:32]
LSK: zapowiedź 15.kolejki
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Po emocjach związanych z pucharowymi występami czterech czołowych drużyn Ligi Siatkówki Kobiet czas na krajową weryfikację sportowej dyspozycji. Najciekawiej zapowiada się mecz w Łodzi, w którym mistrzynie Polski zagrają z siatkarkami z Legionowa, które w tabeli LSK rozdzielają nasze „eksportowe” ekipy.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-01-19 08:01:14]
Nietypowy pojedynek!
- W dniu 18 stycznia br. o godzinie 17:00 miało dojść do spotkania 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w którym Grot Budowlani Łódź mieli zmierzyć się z zespołem Wisły Warszawa. Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie doszło do tego spotkania - możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Łodzi.[ORLEN Liga Kobiet]»

Stanowisko Polskiej Ligi Siatkówki S.A. związane z odwołaniem meczu Wisły Warszawa
Fot.: FIVB

Polska Liga Siatkówki S.A. ze zdziwieniem przyjmuje informację podaną za pośrednictwem mediów społecznościowych przez klub Wisła Warszawa, iż jego drużyna nie przystąpi do sobotniego meczu 14. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z Grot Budowlanymi w Łodzi. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż nie jesteśmy stroną w sporze klubu z FIVB.[ORLEN Liga Kobiet]»

Liga Siatkówki Kobiet: program 14. kolejki
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dobiegła końca przerwa spowodowana turniejami kwalifikacyjnymi do igrzysk olimpijskich w Tokio. Zespoły Ligi Siatkówki Kobiet wracają na boiska i od soboty do poniedziałku rozegrane zostaną mecze 14. kolejki spotkań.[ORLEN Liga Kobiet]»

Valeria Caracuta w ŁKS Commercecon Łódź
Wraz z początkiem nowego roku prezes Hubert Hoffman oraz sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon Łódź zdecydowali się na zmiany w kadrze zespołu. Do ekipy mistrza Polski dołączy doświadczona rozgrywająca, dwukrotna mistrzyni Włoch, Valeria Caracuta. Jednocześnie z klubem pożegnała się Nicole Edelman.[ORLEN Liga Kobiet]»

Sparingi #Volley Wrocław w Poczdamie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Oczy siatkarskiego świata skupione są na turniejach kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich. Z tego powodu w Lidze Siatkówki Kobiet nastąpiła przerwa w rozgrywkach. Sztaby szkoleniowe poszukują możliwości sparingów, by utrzymać rytm meczowy. W najbliższych dniach #VolleyWrocław zagra sparingi z SC Poczdam.[ORLEN Liga Kobiet]»

Mazowieckie derby na koniec roku. Osłabiona Wisła w Legionowie
Fot.: Karol Zdyb

Sobotnie wyjazdowe spotkanie z DPD Legionovią będzie ostatnim dla warszawskiego zespołu w tym roku. Początek meczu 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet o godzinie 18. “Bemowskie Syreny” będą musiały sobie radzić bez jedynej libero, a więc Adriany Adamek.[ORLEN Liga Kobiet]»

LSK: podsumowanie dziesiątej kolejki
Fot.: Karol Zdyb

Dwa zespoły zdominowały rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet. Prowadzi bez porażki Grupa Azoty Chemik Police 36 pkt przed Developresem SkyRes Rzeszów 34. Trzeci wicemistrz Polski Grot Budowlani Łódź traci do lidera jedenaście punktów.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane