Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Dominika Sobolska w BKS PROFI CREDIT!
26-letnia środkowa w czerwono-żółto-zielonych barwach. Dominika Sobolska pochodzi z polskiej rodziny, ale urodziła się w Menen w Belgii, gdzie stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Występowała w drużynach Volley de Haan, a także VBT Vilvoorde.[ORLEN Liga Kobiet]»

Przyjmujące Polskiego Cukru Muszynianki
W sezonie 2017/2018 na pozycji przyjmującej w zespole Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna będą występowały trzy zawodniczki: Aleksandra Wójcik, Mariya Karakasheva oraz Roksana Brzóska.[ORLEN Liga Kobiet]»

Maret Balkestein-Grothues zawodniczką Chemika
Maret Balkestein-Grothues podpisała kontrakt z Chemikiem Police. W poprzednim sezonie występowała w barwach Fenerbahce Stambuł. Zdobyła mistrzostwo i puchar Turcji, kraju, w którym liga przez wielu uważana jest za najlepszą na świecie.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jaroslava Pencova nadal w BKS PROFIT CREDIT
27-letnia reprezentantka Słowacji zostaje na kolejny sezon w BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.[ORLEN Liga Kobiet]»

Małgorzata Skorupa w ŁKS Commercecon
Fot. Michał Sobczak

Środkowa Małgorzata Skorupa będzie w przyszłym sezonie występowała w zespole ŁKS-u Commercecon Łódź. To trzecia zawodniczka na tej pozycji, którą ogłosił łódzki klub. Skorupa na środku siatki rywalizować będzie z Ewą Kwiatkowską i Zuzanną Efimienko-Młotkowską.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-21 13:41:58]
Hélène Rousseaux w Developresie
Fot.: Anna Szłapa

Belgijska przyjmująca Hélène Rousseaux (188 cm wzrostu) zamyka kadrę Developoresu SkyRes Rzeszow na nowy 2017/2-018 sezon. 26 letnia siatkarka podpisała roczny kontrakt.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-21 12:28:07]
Reprezentantka Czech w MKS-ie
Barbora Purchartová w nadchodzącym sezonie będzie grać w barwach Taurona MKS-u Dąbrowa Górnicza.[ORLEN Liga Kobiet]»

Magdalena Wawrzyniak atakującą Impel Wrocław
Wrocławski klub pozyskał nową atakującą. Jest nią Magdalena Wawrzyniak, która obok Julii Szczurowskiej będzie odpowiedzialna za działania ofensywne drużyny.[ORLEN Liga Kobiet]»

Iga Chojnacka nową środkową Impela
Iga Chojnacka przenosi się z Legionowa do Wrocławia. Jest drugą środkową, której transfer nad Odrę potwierdził wrocławski klub.[ORLEN Liga Kobiet]»

Aleksandra Trojan zagra we Wrocławiu
Impel Wrocław rozpoczął kompletowanie zawodniczek na pozycji środkowej - pierwszą ogłoszoną zawodniczką jest Aleksandra Trojan, która do Wrocławia przechodzi z BKS-u.[ORLEN Liga Kobiet]»

Środkowe Polskiego Cukru Muszynianki
W sezonie 2017/2018 na pozycji środkowej w zespole Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna będą występowały trzy zawodniczki: Małgorzata Śmieszek, Maja Savić i Małgorzata Lis.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-13 18:58:23]
Nowa rola Mariola Wojtowicz
Już nie na boisku, ale tuż obok niego przyszły sezon w BKS PROFI CREDIT spędzi Mariola Wojtowicz.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane