Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Alicja Grabka: Liczymy w najbliższych meczach na punkty
Po dwóch zwycięstwach z rzędu ekipa E.Leclerc Radomki musiała w konfrontacji z Developresem SkyRes przełknąć gorycz porażki.[ORLEN Liga Kobiet]»

Kamila Witkowska: ciężka praca owocuje
Developres SkyRes kontynuuje zwycięską passę. W niedzielę zespół trenera Lorenzo Micellego potrzebował 76 minut, żeby rozprawić się z beniaminkiem E.Leclerc Radomką 3-0. Dla ekipy z Rzeszowa było to już piąte, licząc mecz Pucharu Polski, z rzędu zwycięstwo, a czternaste w tym sezonie.[ORLEN Liga Kobiet]»

LSK: BKS przegrywa na własnym terenie
Podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka przed własną publicznością zmierzyły się z drużyna z Bydgoszczy. Pałacanki po przegranej z drużyna z Kalisza przybyły doBielska-Białej, aby tam zdobyć kolejne ligowe punkty. Za sprawą swojej skutecznej gry w ataku i obronie, przyjezdne zapisały na swoim koncie zwycięstwo. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki zdobyła Tamara Gałucha, która wywalczyła dla swojej ekipy aż 20 "oczek" w tym starciu.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-02-02 23:07:52]
LSK: Podział punktów w Kaliszu
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dość niespodziewanym wynikiem zakończył się dzisiejszy pojedynek siatkarek z Kalisza i Polic. Przed rywalizacją wydawało się, że Mistrzynie Polski powinny odnieść pewne zwycięstwo. Zawodniczki MKS-u pokazały jednak siłę na własnym boisku. Po trzech setach przegrywały już co prawda 2:1, ale w partii "ostatniej szansy" kaliszanki postawiły wszystko na jedną kartę, ogrywając przeciwniczki 25:16. Tie-break okazał się bardzo zaciętą rywalizacją. Przez dłuższy czas wynik oscylował wokół remisu. Dopiero w końcówce zawodniczkom Chemika udało się "odskoczyć" i w efekcie zapisać na swoim koncie dwa punkty. Statuetkę MVP otrzymała Aleksandra Krzos.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-02-02 19:25:13]
LSK: Budowlane  z kompletem punktów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Czterech setów potrzebowały siatkarki Budowlanych Łódź, aby pokonać zespół #Volley Wrocław. Brązowe medalistki z ubiegłego sezonu w dwóch pierwszych partiach odniosły pewne zwycięstwo. W kolejnej odsłonie spotkania wrocławianki pokazały, że nie należy ich lekceważyć. Podopieczne trenera Marka Solarewicza, nie zaczęły jej zbyt dobrze, przegrywając już nawet 5:11. Od tego momentu w łódzkim zespole nastąpiła chwilowa niemoc, którą wykorzystała drużyna z Dolnego Śląska, doprowadzając po walce do remisu 17:17. Taka szarża musiała zakończyć się sukcesem i wygranym setem. Przyjezdne będąc na fali próbowały ugrać kolejnego seta, jednak tym razem gospodynie nie pozwoliły sobie na kolejną stratę, dzięki czemu umocniły się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Nagroda dla najlepszej zawodniczki powędrowała w ręce Anny Bączyńskiej.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-01-29 18:56:21]
Lucie Muhlsteinova wraca do gry
Lucie Muhlsteinova wraca do ŁKS Commercecon Łódź - poinformował klub. To już drugi po Izabeli Kowalińskiej wielki powrót do tej ekipy.[ORLEN Liga Kobiet]»

Izabela Kowalińska wraca do ŁKS Commercecon
Fot. Michał Sobczak

Na długo nie odwiesiła butów na kołek… Czas na come back Łódzkiej Wiewióry. Szeregi ŁKS Commercecon Łódź wzmacnia Izabela Kowalińska![ORLEN Liga Kobiet]»

Valerie Nichol opuszcza ŁKS Commercecon
Po sześciu miesiącach wspólnej siatkarskiej przygody łódzki zespół opuszcza rozgrywająca Valerie Nichol.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-01-27 18:56:01]
LSK: Budowlane wygrywają w Ostrowcu
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Siatkarki Budowlanych z Łodzi, przybyły do borykającego się z kłopotami zespołu KSZO, aby rozegrać kolejne spotkanie ligowe. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie siatkarki przyjezdnych bez żadnych kłopotów poradziły sobie z ekipą gospodarza. Z kolei w trzeciej, najbardziej wyrównanej partii, drużyna trenera Bockaya toczyła zacięty bój z wymagającym przeciwnikiem. Podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza zapisały na swoim koncie kolejny komplet punktów. Nagroda dla MVP trafiła w ręce Jovany Brakocević-Canzian. Atakująca łódzkiej ekipy zdobyła 25 punktów.[ORLEN Liga Kobiet]»

Developres zamierza odczarować Łódź
Developres SkyRes w niedzielny wieczór zmierzy się z wicemistrzem Polski, ŁKS-em Commercecon, który w ub. sezonie zamknął drogę do gry w wielkim finale ekipie trenera Lorenzo Micelliego. Ostatnie cztery mecze w Łodzi z tym rywalem dla zespołu z Rzeszowa kończyły się porażkami.[ORLEN Liga Kobiet]»

#VolleyWrocław z nową rozgrywającą
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wrocławski klub informuje, że podpisał kontrakt z nową siatkarką. Jest nią Jolanta Kelner, która gra na pozycji rozgrywającej. W #VolleyWrocław tymczasowo zastąpi Weronikę Wołodko, do czasu powrotu młodej siatkarki do zdrowia.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-01-25 22:43:02]
LSK: Radomka wygrywa w derbach
Siatkarki z Radomia przybyły do Legionowa, aby tam zmierzyć się z ekipą miejscowych. Partia otwierająca tą rywalizację wygrała drużyna przyjezdnych. W kolejnej odsłonie tej rywalizacji, po wyrównanej końcówce zwycięstwo odniosły zawodniczki trenera Jacka Skroka. Trzeci set to zdecydowana przewaga siatkarek z Radomia, które pozwoliły swoim rywalkom na zdobycie 11 punktów. Zatem w derbach Mazowsza wygrała drużyna Radomki. Z kolei nagroda MVP trafił do rozgrywającej Alicji Grabki, która zdobyła 6 "oczek".[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane