Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2017-09-13 13:22:36]
Impelki wybrały swoje numery
Sezon przygotowawczy trwa w najlepsze. Dopinana jest także większość spraw organizacyjnych związanych ze startem rozgrywek. Impelki zadecydowały już z jakimi numerami zagrają w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-09-13 10:18:43]
Lista numerów na sezon 2017/18
Siatkarki Chemika Police wybrały numery, z którymi będą grały w nadchodzącym sezonie.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-09-13 09:15:47]
Jedna libero na nowy sezon
Fot. Michał Sobczak

Chemik Police nie zakontraktuje drugiej zawodniczki na pozycji libero. Przypomnijmy, przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego Mariola Zenik poinformowała, że spodziewa się dziecka i nie pojawi się na parkiecie w sezonie 2017/18.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-09-11 15:07:43]
Sparingi torunianek w Poczdamie
Fot.: Anna Szłapa

Poli Budowalni Toruń w ramach przygotowań do nowego sezonu 2017/18 rozegrali dwa towarzyskie mecze w Poczdamie z miejscowym SC Poczdam. Torunianki jedno spotkanie przegrały 0:3, a drugie wygrały 3:2.[ORLEN Liga Kobiet]»

Przedsezonowe plany Budowlanych Toruń
Fot.: Karol Zdyb

Budowlani Toruń rozpoczynają cykl meczów sparingowych przed nadchodzącym sezonem 2017/2018. Toruńska drużyna pojedzie najpierw do Niemiec, następnie zagra turniej towarzyski w Polsce.[ORLEN Liga Kobiet]»

Zuzanna Czyżnielewska zamyka skład Budowlanych Łódź na sezon 2017/2018
Leworęczna atakująca, Zuzanna Czyżnielewska w przyszłym sezonie będzie reprezentowała barwy zespołu Budowlanych Łódź. Ostatni sezon spędziła w drużynie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Przedsezonowe sprawdziany formy Polskiego Cukru Muszynianki
Fot.: Karol Zdyb

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2017/2018 (14 października). Przełom września i października jest dla klubów zarówno okresem intensywnych przygotowań treningowych jak również pierwszych gier kontrolnych.[ORLEN Liga Kobiet]»

Helene Rousseaux: Im więcej wygrywasz tym lepiej
Fot.: Anna Szłapa

Helene Rousseaux, belgijska przyjmująca po czterech latach przerwy znów zagra w Polsce. W tym sezonie 26-letnia Belgijka reprezentować będzie barwy brązowego medalisty z ub. sezonu – zespołu Developres SkyRes Rzeszów.[ORLEN Liga Kobiet]»

Klaudia Kaczorowska: Mamy pełniejszy skład niż w ubiegłym sezonie
Fot. Michał Sobczak

Brązowy medalista ub. sezonu w Orlen Lidze – Developres SkyRes Rzeszów w dość nietypowy sposób rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Po odbyciu trzech treningów siatkarki rozjechały się do domów. Ponownie spotkają się 24 sierpnia.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-08-08 09:40:33]
Developres rozpoczął przygotowania
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Organizacyjnym spotkaniem przygotowania do sezonu 2017/2018 siatkarki Developresu SkyRes. Brązowe medalistki poprzednich rozgrywek Orlen Ligi po trzech treningach rozjechały się do domów. W Rzeszowie stawią się 24 sierpnia wówczas już przygotowania ruszą pełną parą.[ORLEN Liga Kobiet]»

BKS PROFIT CREDIT Bielsko-Biała wywalczył stabilna przyszłość
Bielskie siatkarki mają w nowym sezonie zapewnionego sponsora tytularnego. Profi Credit, jedna z największych w Polsce firm pożyczkowych zdecydowała się na kontynuację współpracy z klubem. Kontrakt został zawarty na sezon 2017/2018.[ORLEN Liga Kobiet]»

Marina Cvetanovic w Budowlanych Toruń
Budowlani Toruń podpisali kontrakt z nową atakującą. Została nią Słowenka, 31-letnia Marina Cvetanović.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane