Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Julia Piotrowska środkową Enea PTPS Piła
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Nową zawodniczką pilskiego zespołu została dwudziestodwuletnia środkowa, Julia Piotrowska. Urodziła się 23 maja 1996 roku w Gdańsku i w tamtejszym zespole Gedanii Gdańsk rozpoczęła swoją siatkarską karierę. To właśnie z zespołem z Pomorza święciła swoje pierwsze siatkarskie sukcesy. W 2013 roku sięgnęła po Mistrzostwo Polski Kadetek i Mistrzostwo Polski Juniorek, które obroniła w 2014 roku.[ORLEN Liga Kobiet]»

Justyna Łysiak siatkarką Chemika Police
Justyna Łysiak podpisała kontrakt z Chemikiem Police. 19-latka występuje na pozycji libero. O miejsce w składzie mistrzyń Polski rywalizować będzie z Aleksandrą Krzos.[ORLEN Liga Kobiet]»

Każdy chce poznać nowe siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!
Już tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia przygotowań drużyny z Bielska Białej do sezonu 2018/2019. Na pierwsze spotkanie zapoznawcze BKS PROFI CREDIT pragnie zaprosić także wszystkich swoich kibiców i sympatyków bielskiej siatkówki! Poznajmy się wszyscy po to, by razem walczyć ramię w ramię w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet[ORLEN Liga Kobiet]»

Jovana Brakocevic-Canzian w Budowlanych!
Kibice Grot Budowlanych Łódź długo musieli czekać na informację kto zastąpi na pozycji atakującej Kaję Grobelną. W sezonie 2018/19 punkty dla naszego klubu będzie zdobywała zawodniczka o światowej klasie. Jovana Brakocevic-Canzian w swojej długiej karierze wywalczyła wiele medali w rozgrywkach klubowych oraz z reprezentacją Serbii.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-08-08 16:49:57]
Obóz w uzdrowisku Wieniec-Zdrój
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W dniu 27 sierpnia Chemik Police rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/19. Na początek zaplanowaliśmy krótki obóz przygotowawczy w uzdrowisku Wieniec-Zdrój, jednym z najpiękniejszych uzdrowisk na terenie Kujaw. Korzystamy z zaproszenia Selenki, naszego partnera technicznego, z którym związani jesteśmy już od 2 lat. Selenka zaopatrza nas w całoroczny zapas wody.[ORLEN Liga Kobiet]»

Budowlane rozpoczęły przygotowania do sezonu 2018/2019
Fot.: Karol Zdyb

W dniu 6 sierpnia Grot Budowlani Łódź rozpoczęły przygotowania do sezonu 2018/2019. Początkowo planowany był otwarty trening dla kibiców oraz mediów w nowej hali, Sport Arenie mieszczącej się nieopodal Atlas Areny. Jednak wciąż trwają odbiory urzędowe obiektu, a hala formalnie jest placem budowy.[ORLEN Liga Kobiet]»

Małgorzata Andersohn na stałe z drużyną grającą w Lidze Siatkówki Kobiet
Klub Sportowy PAŁAC Bydgoszcz S.A. podpisał kontrakt z kolejną zawodniczką na występy w Lidze Siatkówki Kobiet 2018/2019. Rozgrywającą drużyny obok Magdaleny Mazurek będzie Małgorzata Andersohn, która pojawiała się już w LSK w zeszłym sezonie.[ORLEN Liga Kobiet]»

14 sierpnia otwarty trening Legionovii Legionowo
Fot.: Karol Zdyb

14 sierpnia w Arenie Legionowo odbędzie się pierwszy trening otwarty dla kibiców i mediów. Odbędzie się on w godzinach 17-19.30.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-08-07 13:30:11]
Olga Geyko zawodniczką KSZO
Klub KSZO Ostrowiec poinformował o zakontraktowaniu Olgi Geyko. Zawodniczka będzie odpowiedzialna za rozegranie w zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego.[ORLEN Liga Kobiet]»

Alicja Grabka: uznałam, że najwyższy czas na zmiany
Fot.: Karol Zdyb

Alicja Grabka po czterech latach występów w Leginovii Legionowo zdecydowała się na zmianę klubu. W sezonie 2018/19 Ligi Siatkówki Kobiet bronić będzie barw beniaminka ligi E.Leclerc Radomka Radom. W rozmowie z portalem Liga Siatkówki Kobiet opowiada o czteroletnim pobycie w Legionowie, powodach zmiany klubu i powołaniu do seniorskiej kadry narodowej. - Uznałam, że najwyższy czas na zmiany - wyznała rozgrywająca.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wrocławskie siatkarki wróciły do treningów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Koniec międzysezonowego odpoczynku dla siatkarek Volleyball Wrocław. W poniedziałek, 6 sierpnia, rozpoczął się proces przygotowania do sezonu 2018/2019. Zostanie on podzielony na dwie części.[ORLEN Liga Kobiet]»

Agnieszka Adamek dołącza do Legionovii
Fot.: Karol Zdyb

W sezonie 2018/19 na libero w ekipie Legionovii zagrają Adriana Adamek i Agnieszka Adamek. W nadchodzących rozgrywkach w zespole Legionovia Legionowo na pozycji libero będzie występiwać Adriana Amadek i Agnieszka Adamek. W ekipie Legionovii pierwsza wspomniana siatkarka występować będzie piąty sezon. W ostatnich dwóch latach rywalizowała o miejsce w składzie z Anną Korabiec.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane