Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Roksana Irzemska nie jest już siatkarką #VolleyWrocław
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Zakończyła się przygoda Roksany Irzemskiej z #VolleyWrocław. Młoda przyjmująca w przyszłym sezonie nie zagra w biało – zielonych barwach drużyny z Wrocławia.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-04-29 14:13:31]
Iryna Trushkina odchodzi z Polic
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Iryna Trushkina nie będzie siatkarką Grupa Azoty Chemika Police w sezonie 2020/21. Ukraińska środkowa była podstawową zawodniczką minionych rozgrywek. Z klubem zdobyła mistrzostwo, puchar i Superpuchar Polski. Dotarła również do półfinału Pucharu CEV, który anulowano ze względu na pandemię koronawirusa.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-04-28 13:18:56]
Natalia Mędrzyk po operacji kolana
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Natalia Mędrzyk, siatkarka Grupa Azoty Chemika Police, przeszła operację kolana. Zabieg przeprowadził Maciej Karaczun, klubowy lekarz, który na co dzień zajmuje się medycyną sportową.[ORLEN Liga Kobiet]»

Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów
Fot. Michał Sobczak

Zuzanna Efimienko-Młotkowska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów - poinformował klub. Zawodniczka powiedziała, że Developres SkyRes jest mocnym zespołem i nie zaprezentował jeszcze swojego potencjału.[ORLEN Liga Kobiet]»

Shelly Stafford środkową DPD Legionovii
Fot.: Karol Zdyb

Nową zawodniczką DPD Legionovii Legionowo, czwartej ekipy ostatniego sezonu została jedna z najlepszych amerykańskich środkowych młodego pokolenia Shelly Stafford![ORLEN Liga Kobiet]»

Kolejne dwa pożegnania w DPD Legionovii
Fot.: Karol Zdyb

Krystalizuje się skład DPD Legionovii na nowy sezon. Kontraktów z klubem nie przedłużyły dwie siatkarki z podstawowego składu. Mowa o przyjmującej Juliette Fidon Lebleu i środkowej Justynie Łukasik. Obie zawodniczki trafiły do DPD Legionovii przed rokiem i w pewnym stylu wywalczyły sobie miejsce w „wyjściowej szóstce” składu Alessandro Chiappiniego.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wojciech Kurczyński: Sezon 2020/2021 pokaże, kto buduje na twardym fundamencie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Nastały trudne czasy nie tylko dla siatkówki, ale i dla całego światowego sportu. W obliczu koronawirusa wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Kiedy wrócimy do normalnego życia? Czy sezon 2020/2021 zacznie się we wrześniu, w grudniu? A może w przyszłym roku? Czy kluby przetrwają próbę czasu i kryzys gospodarczy, jaki prawdopodobnie nas czeka? Trener #VolleyWrocław Wojciech Kurczyński twierdzi, że nadchodzący sezon będzie ogromnym sprawdzianem dla wszystkich i wyjaśnia, dlaczego bajka o trzech świnkach wciąż pozostaje aktualna.[ORLEN Liga Kobiet]»

Paulina Majkowska środkową DPD Legionovii
Fot.: Karol Zdyb

Paulina Majkowska, która wyróżniała się na parkietach I ligi, będzie zawodniczką DPD Legionovii Legionowo - poinformował klub. Mierząca 185 cm wzrostu zawodniczka urodziła się w 1995 roku. Jest wychowanką TPS Rumia, później grała również w barwach takich ekip, jak Gedania Gdańsk, Ekstrim Gorlice i KS Murowana Goślina.[ORLEN Liga Kobiet]»

Trzy siatkarki żegnają się z DPD Legionovią
Fot.: Karol Zdyb

W trwającej przerwie międzysezonowej DPD Legionovia Legionowo żegna się z trzema zawodniczkami: Alicją Wójcik, Agnieszką Adamek oraz Magdaleną Karpińską. Środkowa Alicja Wójcik spędziła w klubie trzy ostatnie sezony. Dała się poznać jako pewny punkt zespołu i choć nie zdołała na stałe zagościć w wyjściowej „szóstce”, szkoleniowcy zawsze wiedzieli, że mogą na niej polegać.[ORLEN Liga Kobiet]»

Klaudia Alagierska zostaje w ŁKS Commercecon Łódź
Fot.: Karol Zdyb

Klaudia Alagierska, mistrzyni Polski i brązowa medalistka MP, przedłużyła kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź - poinformował klub. Jest wychowanką Sparty Grodzisk Mazowiecki. W latach 2012/2013 występowała w zespole GLKS Nadarzyn, zaś kolejny sezon spędziła w Sparcie Warszawa. Ze stolicy w 2014 roku przeniosła się do Legionowa, gdzie reprezentowała barwy Legionovii.[ORLEN Liga Kobiet]»

Alicja Grabka przedłużyła kontrakt z DPD Legionovią
Fot.: Karol Zdyb

DPD Legionovia idzie za ciosem i „z wysokiego C” rozpoczyna budowę zespołu na nowy sezon! Klub przedłużył kontrakt z Alicją Grabką. Ostatni sezon był dla niespełna 22-letniej rozgrywającej bardzo udany. Czterokrotnie sięgnęła po statuetkę MVP meczu (3 razy w lidze i 1 w Pucharze Polski), została również powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiego składu reprezentacji Polski. Grabka rozegrała w wyjściowym składzie wszystkie 24 spotkania DPD Legionovii.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-03-27 17:18:42]
Piotr Matela o minionym sezonie
Fot.: Karol Zdyb

– Nie tak wyobrażaliśmy sobie koniec sezonu, ale w obecnej sytuacji była to jedyna słuszna decyzja – mówi Piotr Matela, trener Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. Jak podsumowuje zakończone w środę rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet? Czy zostaje w Bydgoszczy na kolejny sezon?[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane