Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Otwarty trening dla kibiców oraz mediów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

27 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 16:30 w nowej hali, Sport Arena, mieszącej się przy Atlas Arenie odbędzie się otwarty dla kibiców oraz mediów trening Grot Budowlanych Łódź. Po raz pierwszy w treningu weźmie udział nasza nowa atakująca, Jovana Brakočević.[ORLEN Liga Kobiet]»

Paulina Szpak rozgrywającą Enei PTPS Piła
26-letnia rozgrywająca Paulina Szpak podpisała kontrakt z Eneą PTPS Piła. Paulina Szpak urodziła się 11 października 1991 roku w Kędzierzynie-Koźlu i w miejscowym klubie rozpoczęła swoją siatkarską karierę. W latach 2007-2010 występowała w zespole Gedani Żukowo, z którym święciła triumfy w rozgrywkach młodzieżowych, zdobywając wicemistrzostwo Polski w kategorii kadetek oraz dwa mistrzostwa Polski i wicemistrzostwo w kategorii juniorek.[ORLEN Liga Kobiet]»

Developres SkyRes Rzeszów uczestnikiem Amica Cup Szamotuły 2018
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Developres SkyRes Rzeszów weźmie udział w tegorocznej edycji Amica Cup Szamotuły. Turniej odbędzie się w hali Wacław w terminie 28-30.09.2018 r. Obok Developresu SkyRes Rzeszów, swój udział potwierdziły takie zespoły, jak: Grot Budowlani Łódź, SSC Palmberg Schwerin oraz Dresdner SC.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-08-20 14:45:48]
Komunikat zarządu PLPS SA
Fot.: Anna Szłapa

Zarząd Trefla Proximy Kraków SA podjął ostateczną decyzję o wycofaniu zespołu z rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet sezonu 2018/19. W związku z tym faktem, zarząd Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA spotka się z przedstawicielami krakowskiego klubu, a w najbliższy piątek ten temat będzie poruszany na posiedzeniu Rady Nadzorczej PLPS.[ORLEN Liga Kobiet]»

Justyna Kędziora: Siatkówkę mam we krwi
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W ubiegłym sezonie zadebiutowała na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet oraz Ligi Mistrzyń. Siedemnastoletnia przyjmująca, wychowanka łódzkiego klubu partnerskiego Lider Konstantynów Łódzki, juniorka Budowlanych, młoda, zdolna i perspektywiczna zawodniczka – Justyna Kędziora, opowiedziała nam o tym jak zaczęła się jej przygoda z siatkówką oraz na kim się wzoruje.[ORLEN Liga Kobiet]»

Moc, siła, ogień ... BKS rozpoczął przygotowania do sezonu
Po wakacyjnej przerwie do regularnych zajęć powróciły siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.[ORLEN Liga Kobiet]»

Szczęśliwe Wiewióry dla Łódzkich Wiewiór
Są takie chwile, gdy nawet najbardziej wierny kibic może zwątpić w sukces drużyny. Do takich momentów należał na pewno czwarty set meczu półfinałowego z Developresem SkyRes Rzeszów. Ale zespołowość i walka do samego końca tego dnia przeniosła góry.[ORLEN Liga Kobiet]»

Karolina Pancewicz: Spełniam swoje marzenie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Każda z nas dąży do rozwoju, występów, a przede wszystkim wygranych. To, czego sobie życzymy, to wychodzić na parkiet i walczyć o naprawdę ambitne cele, kończąc nowy sezon na możliwie najlepszym miejscu. Naszym planem jest spisywać się zawsze lepiej jak poprzedniego dnia, pracując cały czas na skuteczny progres. Możemy dużo nauczyć się od siebie nawzajem - tłumaczy kibicom #VolleyWrocław utalentowana libero, Karolina Pancewicz, która stanowić ma szansę ważny element zespołu z Dolnego Śląska.[ORLEN Liga Kobiet]»

We wtorek Pałac Bydgoszcz rozpoczyna przygotowania
14 sierpnia we wtorek Pałac Bydgoszcz rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/19 Ligi Siatkówki Kobiet. Drużynę w rozgrywkach prowadzić będzie Piotr Matela.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jelena Blagojević: Musimy być jednością na boisku
Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów, nie ukrywa swojego podekscytowania na myśl o nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jakub Skwarek: To będzie wyzwanie, a zarazem duża szansa na rozwój
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jakub Skwarek w sezonie 2018/19 będzie pełnił rolę asystenta trenera Legionovii Legionowo. W rozmowie z naszym portalem zdradza, skąd wziął się pomysł, aby współpracował z żeńskim klubem. Opowiada także o pracy z młodzieżą i przygotowaniach zespołu do rozgrywek. - To będzie wyzwanie, a zarazem duża szansa na rozwój. Cieszę się, że trafiłem do Legionowa - powiedział Jakub Skwarek.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-08-11 17:09:28]
Turecka potęga w Rzeszowie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Swój udział w VI Międzynarodowym Turnieju o Puchar Firmy Developres potwierdziła kolejna drużyna – to turecka potęga, Eczacibasi Stambuł.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane