Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Julia Twardowska: Dziękuję za troskę i pomoc
Fot. Michał Sobczak

Podczas meczu z Develepresem SkyRes Rzeszów przyjmująca Grotu Budowlanych Łódź, Julia Twardowska doznała kontuzji. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań okazało się, że zawodniczka ma naderwany mięsień dwugłowy lewego uda. Doktor hab. n. med. Marcin Domżalski przeprowadził zabieg, który przebiegł pomyślnie. Julia Twardowska od niedzieli rozpocznie rehabilitacje.[ORLEN Liga Kobiet]»

Przed meczem Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Enea PTPS Piła
Fot.: Karol Zdyb

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz podejmie Eneę PTPS Piła w meczu czwartej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet (początek 17.00).[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-11-17 10:47:28]
Beniaminek na drodze wrocławianek
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Liga Siatkówki Kobiet nie zwalnia tempa. W sobotę #VolleyWrocław zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem LSK – Energą MKS Kalisz. Dla Volejek będzie to walka o pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-11-16 17:51:39]
Drugi wyjazd E.Leclerc Radomki Radom
W połowie listopada przed podopiecznymi Jacka Skroka kolejny sprawdzian na obcym terenie. Siatkarki zmierzą się z wicemistrzem Polski – ŁKS Commercecon Łódź.[ORLEN Liga Kobiet]»

Bailey Tanner nową rozgrywającą DPD Legionovii Legionowo
ailey Tanner to nowa rozgrywająca DPD Legionovii Legionowo. Nowa zawodniczka klubu z Legionowa pochodzi z Kalifornii i ma 24 lata. Mierzy aż 186 centymetrów wzrostu, co czyni ją trzecią najwyższą rozgrywającą w Lidze Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-11-15 15:56:35]
Kontuzja Julii Twardowskiej
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Podczas meczu z Develepresem SkyRes Rzeszów kontuzji doznała Julia Twardowska, przyjmująca Grot Budowlnaych Łódź. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań okazało się, że Julia ma naderwany mięsień dwugłowy uda. Jutro zawodniczka przejdzie zabieg, który przeprowadzi doktor hab. n. med. Marcin Domżalski.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-11-15 15:02:18]
Karnety dostępne w Internecie
Rusza sprzedaż dodatkowej puli karnetów na sezon 2018/19 w wyjątkowej cenie.[ORLEN Liga Kobiet]»

Justyna Wojtowicz: Przegrałyśmy w Kaliszu na własne życzenie
KSZO Ostrowiec przegrał na wyjeździe z Energa MKS Kalisz 2:3 w meczu 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. - Przegrałyśmy w Kaliszu na własne życzenie - powiedziała Justyna Wojtowicz, środkowa zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego.[ORLEN Liga Kobiet]»

Zapisy do Migra Liga Szkół przedłużone do 26 listopada!
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Przypominamy, że zostały przedłużone zapisy do programu Migra Liga Szkół. Jest to projekt przygotowany przez siatkarski klub - #VolleyWrocław i skierowany do wszystkich placówek oświatowych.[ORLEN Liga Kobiet]»

LSK: Rzeszów pokonuje ekipę Pałącu
Siatkarki Lorenzo Miceliiego, zmierzyły się przed własną publicznością z ekipą z Bydgoszczy. Pierwsza partia należała do ekipy przyjezdnych, po chwili do wyrównania wyniku doprowadziły siatkarki miejscowych. W trzeciej odsłonie toczyła się już wyrównana walka z obydwu stron siatki. Całe spotkanie zakończyło się w czwartym secie na korzyść rzeszowianek. Najlepiej punktującą siatkarką po stronie wygranej drużyny została pochodząca z Belgii - Helene Rousseauz, Przyjmująca zdobyła 18 "oczek" dla swojej ekipy.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-11-14 20:35:07]
LSK: Pewna wygrana łodzianek
Łodzianki przed własną publicznością zmierzyły się z ekipą z Legionowa. Pierwsza partia była niezwykle wyrównanym widowiskiem, zakończyła się dopiero po wyrównanej końcówce na korzyść gospodarza tej rywalizacji.W drugiej odsłonie, miejscowe zdominowały drużynę DPD. Całe starcie zakończyło się w trzech setach. Najwięcej punktów dla ekipy Commerconu zdobyła Aleksandra Wojcik. Zakończyła ten mecz z dorobkiem 18 "oczek".[ORLEN Liga Kobiet]»

Shafagat Alishanova w E.Leclerc Radomce Radom
Nowa rozgrywająca w szeregach E.Leclerc Radomki Radom. Shafagat Alishanova już od tygodnia trenuje z zespołem.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane