Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2017-07-03 12:39:46]
Mariola Zenik zostaje w Chemiku
Fot. Michał Sobczak

Mariola Zenik będzie zawodniczką Chemika Police w sezonie 2017/18. "Mery" w Chemiku występuje od 2014 roku. W Policach zdobyła 3 mistrzostwa i 2 Puchary Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-07-01 16:57:35]
Nowa przyjmująca MKS-u
Anastazja Baidiuk będzie w nadchodzącym sezonie występować w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza. Nowa zawodniczka występuje na pozycji przyjmującej. Siatkarską karierę zaczynała na Ukrainie, a poprzednie trzy sezony spędziła w drużynie Telekom Baku, która w 2015 roku połączyła się z lokalnym rywalem - Rabitą. W rozgrywkach 2015/2016 wywalczyła wicemistrzostwo, a w 2016/2017 mistrzostwo Azerbejdżanu. Wystąpiła w czterech spotkaniach Ligi Mistrzyń.[ORLEN Liga Kobiet]»

Anna Łozowska środkową Impel Wrocław
Wrocławski klub ogłosił nazwisko kolejnej środkowej. Do zespołu dołączyła Anna Łozowska, która o miejsce na parkiecie rywalizować będzie z Igą Chojnacką i Aleksandrą Trojan.[ORLEN Liga Kobiet]»

Katarzyna Konieczna w BKS PROFI CREDIT!
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Mistrzyni Polski z 2012 roku dołącza do kadry bielskiego zespołu. Katarzyna Konieczna urodziła się w Złotowie w 1985 roku. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczynała w MLKS Sparcie Złotów, skąd w 2001 roku trafiła do SMS PZPS Sosnowiec.[ORLEN Liga Kobiet]»

Zmiana na środku siatki w BKS PROFI CREDIT!
Nia Grant nową siatkarką BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Nia Grant to 24-letnia środkowa urodzona w Warren w Stanach Zjednoczonych. Mierząca 188 cm wzrostu zawodniczka swoje pierwsze turnieje siatkarskie rozgrywała w szkole średniej w Howland High School.[ORLEN Liga Kobiet]»

Agnieszka Kąkolewska nową środkową Grot Budowlanych Łódź
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W nadchodzącym sezonie 2017/2018 na pozycji środkowej zobaczymy rodowitą poznaniankę, mierzącą 199 centymetrów wzrostu - Agnieszkę Kąkolewską. Siatkarka przez dwa sezony reprezentowała Impel Wrocław. Obecnie przebywa wraz z reprezentacją Polski seniorek.[ORLEN Liga Kobiet]»

Ilona Gierak nową zawodniczką Impel Wrocław
Wrocławski klub zbliża się do skompletowania drużyny na zbliżający się sezon. Dzisiaj do zespołu dołączyła Ilona Gierak, która ostatnie sezony spędziła w Toruniu.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-28 17:44:43]
Trzecia środkowa w składzie
Kolejną zawodniczką, która w nadchodzącym sezonie będzie broniła barw naszej drużyny jest Kinga Różyńska. Środkowa do tej pory uczyła się w szkole w Szczyrku i zdobywała medale mistrzostw Polski z młodzieżowymi zespołami Pałacu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Najmłodsza w zespole Polskiego Cukru Muszynianki
Stawiamy na młodzież! W nadchodzącym sezonie w naszym zespole wystąpi wiele bardzo młodych, perspektywicznych siatkarek. Najmłodszą z nich będzie 18-letnia Karolina Portalska, grająca na pozycji libero.[ORLEN Liga Kobiet]»

Aneta Wilczek na kolejny rok w BKS PROFI CREDIT!
Wychowanka bialskiego klubu pozostaje w BKS PROFI CREDIT na dłużej. Aneta Wilczek to 20-letnia siatkarka, która w poprzednim sezonie z przyjmującej została przekwalifikowana na libero.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-06-27 09:53:37]
Libero Polskiego Cukru Muszynianki
W sezonie 2017/2018 na pozycji libero będą występowały dwie zawodniczki: Dorota Medyńska oraz Karolina Portalska.[ORLEN Liga Kobiet]»

Reprezentantka Polski w składzie wrocławskiej drużyny
Fot.: Sylwia Kuś

Impel Wrocław informuje, że w przyszłym sezonie w barwach wrocławskiej drużyny zagra Tamara Kaliszuk - jedna z reprezentantek Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane