Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

BKS PROFIT CREDIT Bielsko-Biała wywalczył stabilna przyszłość
Bielskie siatkarki mają w nowym sezonie zapewnionego sponsora tytularnego. Profi Credit, jedna z największych w Polsce firm pożyczkowych zdecydowała się na kontynuację współpracy z klubem. Kontrakt został zawarty na sezon 2017/2018.[ORLEN Liga Kobiet]»

Marina Cvetanovic w Budowlanych Toruń
Budowlani Toruń podpisali kontrakt z nową atakującą. Została nią Słowenka, 31-letnia Marina Cvetanović.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-08-07 13:41:27]
Nowa rola Joanny Mirek
Fot.: Paweł Piotrowski

Joanna Mirek była reprezentantka Polski, dwukrotna mistrzyni Europy w nadchodzącym sezonie 2017/18 będzie pełniła funkcję menadżera beniaminka ORLEN Ligi - Trefla Proximy Kraków oraz asystenta trenerów.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-08-02 20:03:46]
Druga atakująca MKS-u
Aliona Martiniuc będzie w nadchodzącym sezonie występować w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza.[ORLEN Liga Kobiet]»

Dwanaście siatkarek obecnych na pierwszym treningu
W poniedziałkowe popołudnie w hali Łuczniczka odbył się inauguracyjny trening drużyny Pałacu przygotowującej się do startu w ORLEN Lidze. Trener Piotr Makowski miał do dyspozycji dwanaście zawodniczek, a w ciągu kilku dni dołączy do nich zakontraktowana we wtorek, nowa libero, Joanna Nickowska. W okresie przygotowawczym Pałacanki będą trenować na bydgoskich obiektach i brać udział w turniejach towarzyskich.[ORLEN Liga Kobiet]»

Brązowa medalistka mistrzostw Polski w Pałacu
Pałac Bydgoszcz podpisał kontrakt z nową zawodniczką. Od nadchodzącego sezonu barw tego klubu bronić będzie Joanna Nickowska. Zawodniczka ostatni sezon spędziła w Developres SkyRes Rzeszów. Bydgoszczanki w poniedziałek rozpoczęły przygotowania do rozgrywek 2017/18.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-08-01 19:22:12]
Drużyna Impel Wrocław w komplecie
Na początku lipca Impel Wrocław ogłosił skompletowanie całej drużyny na zbliżający się sezon. Wrocławski klub reprezentowany będzie przez 11 zawodniczek, choć niewykluczony jest jeszcze jeden transfer.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2017-07-31 20:57:26]
Serbska przyjmująca w MKS-ie
Sanja Trivunović będzie w najbliższym sezonie reprezentować barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza - poinformował klub.[ORLEN Liga Kobiet]»

Pałac Bydgoszcz rozpoczął przygotowania
Drużyna Pałacu Bydgoszcz zakończyła wakacje i rozpoczęła przygotowania do sezonu 2017/18 ORLEN Ligi. Sztab szkoleniowy i zawodniczki w poniedziałek spotkały się na pierwszym treningu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Lorenzo Micelli: Udało nam się zbudować naprawdę dobry zespół
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Developres SkyRes Rzeszów jakiś czas temu zakończył już budowę zespołu na nadchodzący sezon. W drużynie pozostało 7 brązowych medalistek i dokładnie tyle samo nowych siatkarek dołączyło do zespołu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Nowe zawodniczki w Treflu Proxima Kraków
Fot.: Karol Zdyb

W ostatnich dniach klub Trefl Proxima Kraków, beniaminek ORLEN Ligi poinformował o zakontraktowaniu kolejnych, pięciu nowych zawodniczek, które będą występować na pozycji atakującej i środkowej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Agnieszka Bednarek-Kasza zostaje w Chemiku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Agnieszka Bednarek-Kasza będzie zawodniczką Chemika Police w sezonie 2016/17. Popularna "Dudi" w zespole mistrzyń Polski gra od 2013 roku. Z klubem zwyciężyła 4 mistrzostwa i 3 Puchary Polski. Łącznie na swoim koncie ma 5 mistrzostw i 5 pucharów.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane