Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2018-08-08 16:49:57]
Obóz w uzdrowisku Wieniec-Zdrój
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W dniu 27 sierpnia Chemik Police rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/19. Na początek zaplanowaliśmy krótki obóz przygotowawczy w uzdrowisku Wieniec-Zdrój, jednym z najpiękniejszych uzdrowisk na terenie Kujaw. Korzystamy z zaproszenia Selenki, naszego partnera technicznego, z którym związani jesteśmy już od 2 lat. Selenka zaopatrza nas w całoroczny zapas wody.[ORLEN Liga Kobiet]»

Budowlane rozpoczęły przygotowania do sezonu 2018/2019
Fot.: Karol Zdyb

W dniu 6 sierpnia Grot Budowlani Łódź rozpoczęły przygotowania do sezonu 2018/2019. Początkowo planowany był otwarty trening dla kibiców oraz mediów w nowej hali, Sport Arenie mieszczącej się nieopodal Atlas Areny. Jednak wciąż trwają odbiory urzędowe obiektu, a hala formalnie jest placem budowy.[ORLEN Liga Kobiet]»

Małgorzata Andersohn na stałe z drużyną grającą w Lidze Siatkówki Kobiet
Klub Sportowy PAŁAC Bydgoszcz S.A. podpisał kontrakt z kolejną zawodniczką na występy w Lidze Siatkówki Kobiet 2018/2019. Rozgrywającą drużyny obok Magdaleny Mazurek będzie Małgorzata Andersohn, która pojawiała się już w LSK w zeszłym sezonie.[ORLEN Liga Kobiet]»

14 sierpnia otwarty trening Legionovii Legionowo
Fot.: Karol Zdyb

14 sierpnia w Arenie Legionowo odbędzie się pierwszy trening otwarty dla kibiców i mediów. Odbędzie się on w godzinach 17-19.30.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-08-07 13:30:11]
Olga Geyko zawodniczką KSZO
Klub KSZO Ostrowiec poinformował o zakontraktowaniu Olgi Geyko. Zawodniczka będzie odpowiedzialna za rozegranie w zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego.[ORLEN Liga Kobiet]»

Alicja Grabka: uznałam, że najwyższy czas na zmiany
Fot.: Karol Zdyb

Alicja Grabka po czterech latach występów w Leginovii Legionowo zdecydowała się na zmianę klubu. W sezonie 2018/19 Ligi Siatkówki Kobiet bronić będzie barw beniaminka ligi E.Leclerc Radomka Radom. W rozmowie z portalem Liga Siatkówki Kobiet opowiada o czteroletnim pobycie w Legionowie, powodach zmiany klubu i powołaniu do seniorskiej kadry narodowej. - Uznałam, że najwyższy czas na zmiany - wyznała rozgrywająca.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wrocławskie siatkarki wróciły do treningów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Koniec międzysezonowego odpoczynku dla siatkarek Volleyball Wrocław. W poniedziałek, 6 sierpnia, rozpoczął się proces przygotowania do sezonu 2018/2019. Zostanie on podzielony na dwie części.[ORLEN Liga Kobiet]»

Agnieszka Adamek dołącza do Legionovii
Fot.: Karol Zdyb

W sezonie 2018/19 na libero w ekipie Legionovii zagrają Adriana Adamek i Agnieszka Adamek. W nadchodzących rozgrywkach w zespole Legionovia Legionowo na pozycji libero będzie występiwać Adriana Amadek i Agnieszka Adamek. W ekipie Legionovii pierwsza wspomniana siatkarka występować będzie piąty sezon. W ostatnich dwóch latach rywalizowała o miejsce w składzie z Anną Korabiec.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-07-09 14:17:07]
Klaudia Kaczorowska wraca do Piły
Fot. Michał Sobczak

W sezonie 2018/2019 przyjmującą Enei PTPS Piła będzie Klaudia Kaczorowska, która wraca do Piły po ośmiu sezonach. Klaudia Kaczorowska urodziła się w Trzciance i tam w miejscowym klubie stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Przygodę z siatkówką na najwyższym poziomie Kaczorowska zaczęła w klubie z Piły, do którego dołączyła w 2003 roku[ORLEN Liga Kobiet]»

Marek Solarewicz pierwszym trenerem zespołu z Wrocławia
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wrocławski klub rozpoczął prezentację zespołu, który wystąpi w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 18/19. Po ogłoszeniu pierwszej siatkarki - Natalii Murek, przyszła kolej na przedstawiciela sztabu szkoleniowego. Pierwszym trenerem wrocławskiej drużyny pozostanie Marek Solarewicz.[ORLEN Liga Kobiet]»

Siła w zielonym - akcja crowdfoundingowa ratująca wrocławską siatkówkę
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Impel Wrocław na co dzień występuje w Lidze Siatkówki Kobiet - najwyższej klasie rozgrywkowej żeńskiej siatkówki. Może się to jednak zmienić. Po zakończeniu sezonu 2017/2018 klub stanął przed podjęciem decyzji o starcie w ekstraklasie w kolejnej edycji walki o mistrzostwo Polski. Problemem okazuje się być budżet. Częściowym rozwiązaniem może się okazać akcja crowdfoundingowa, dzięki której kibice będą mogli uratować siatkówkę na najwyższym poziomie we Wrocławiu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Komunikat Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A.
Fot.: Anna Szłapa

Rada Nadzorcza oraz Zarząd Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A. informuje, że sezon 2017/2018 jest ostatnim sezonem, w którym zespół mający swoją siedzibę w Muszynie, występował w najwyższej klasie rozgrywkowej, tj. w Lidze Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane