Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Porażka Developresu SkyRes Rzeszów w sparingu w Słowenii
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Słoweński GEN-I Volley NOVA GORICA pokonał Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 15:13) w sparingowym meczu. Polski zespół rozpoczął mecz w składzie: Witkowska, Hawryła, Blagojević, Mlejnkova, Rabka, Hatala, Sawicka (L).[ORLEN Liga Kobiet]»

Faruk Feray dołącza do sztabu Chemika
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Faruk Feray pełnić będzie rolę asystenta trenera w sezonie 2018/19. Urodził się 23.08.1993 r. Wcześniej zatrudniony był w Fenerbahce Stambuł, gdzie współpracował z Marcello Abbondanzą.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-09-21 11:55:28]
Trzy sparingi przed KSZO w Gliwicach
Trzy spotkania sparingowe rozegrają w Gliwicach siatkarki KSZO Ostrowiec. Pierwszy z nich – w piątek – z Perłą Polesia Mozyr, z którą nasze siatkarki rywalizowały także podczas ostrowieckiego turnieju. W sobotę zaś rywalkami pomarańczowo-czarnych będzie mistrz Szwecji EVS Engelholm oraz czeski VK Ostrava.[ORLEN Liga Kobiet]»

Roksana Wers kapitanem #VolleyWrocław
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Znane jest już nazwisko kapitana #VolleyWrocław. W nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet tę funkcję we wrocławskim zespole będzie pełniła Roksana Wers.[ORLEN Liga Kobiet]»

Katarzyna Zaroślińska – Król: Nie spodziewałam się takiego przyjęcia
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Katarzyna Zaroślińska – Król, nowa atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, po latach przerwy powraca na Podkarpacie. Jak wspomina początki swojej kariery? Jakie powitanie zgotowali jej kibice? Jakie nadzieje wiąże z nadchodzącym sezonem?[ORLEN Liga Kobiet]»

Jacek Skrok: Brakuje nam trochę doświadczenia
Fot.: Karol Zdyb

Beniaminek LSK, zespół - E.Leclerc Radomka Radom, ma już za sobą obóz przygotowawczy w Kielnarowej, na koniec którego rozegrał kontrolny mecz z Developresem SkyRes. Dla trenera Jacka Skroka był to powrót na Podpromie, gdzie jeszcze dwa lata temu prowadził rzeszowską ekipa, ale został w „nieelegancki” sposób zwolniony.[ORLEN Liga Kobiet]»

Magdalena Soter: Wrocławiem nie da się znudzić
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Z każdym dniem Wrocław podoba mi się coraz bardziej. Na treningach traktujemy się tak samo - nieważne jest czy ktoś jest starszy czy młodszy, wszystkie jesteśmy tak samo zaangażowane w cel, którym są wygrane. I to właśnie jest istotne - by każda z nas dokładała swoją cegiełkę, bo grać musi cały nasz zespół - informuje w przedsezonowej rozmowie środkowa Magdalena Soter, która to dołączyła do #VolleyWrocław z KSZO, dziewiątej drużyny w końcowej klasyfikacji poprzedniego sezonu.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-09-20 08:23:31]
Pilanki zagrają z mistrzem Niemiec
Siatkarki Enei PTPS Piła w pierwszym meczu kontrolnym zmierzą się z zespołem mistrza Niemiec, Schweriner S.C.[ORLEN Liga Kobiet]»

Siatkarki #VolleyWrocław wybrały numery
Fot.: Karol Zdyb

Sezon przygotowawczy w pełni. Siatkarki #VolleyWrocław wybrały numery, z którymi zagrają w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

Bankowa przyszłość kobiecej siatkówki
Bank Pocztowy został tytularnym sponsorem drużyny Pałacu Bydgoszcz, występującej na co dzień w Lidze Siatkówki Kobiet. W trakcie specjalnej konferencji ogłoszono podpisanie dwuletniej umowy.[ORLEN Liga Kobiet]»

Trening otwarty dla kibiców i mediów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Chemik Police serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych kibiców i przedstawicieli mediów na czwartkowy (06.09.) trening popołudniowy.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-09-04 10:36:54]
Budowlane wybrały numery
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Już wiemy z jakimi numerami na koszulkach wystąpią w przyszłym sezonie zawodniczki Grot Budowlanych Łódź.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane