Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Ewelina Polak żegna się z Grupą Azoty Chemikiem Police
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Ewelina Polak nie będzie siatkarką Grupa Azoty Chemika Police w sezonie 2020/21. Dołączyła ona do tegto klubu przed rozpoczęciem minionego sezonu. Z drużyną zdobyła mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Developres SkyRes Rzeszów ze srebrnymi medalami
Fot.: Karol Zdyb

W siedzibie sponsora Developresu SkyRes Rzeszów przekazano srebrne medale mistrzostw Polski przedstawicielom drużyny, sztabowi szkoleniowemu oraz prezesom klubu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Pierwsze kontrakty w Banku Pocztowym Pałacu Bydgoszcz
Fot.: Karol Zdyb

Znamy nazwiska pierwszych sześciu siatkarek, które w nadchodzącym sezonie będą reprezentować Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w rozgrywkach Tauron Ligi Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

ŁKS Commercecon odebrał brązowe medale mistrzostw Polski
Fot.: Karol Zdyb

W łódzkiej siedzibie firmy Commercecon, głównego sponsora siatkarek ŁKS-u, przedstawiciele władz Polskiej Ligi Siatkówki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej przekazali medale za zajęcie 3. miejsca w TAURON Lidze sezonu 2019/2020.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-05-12 17:12:51]
Magdalena Kowalczyk kończy karierę
W przyszłym sezonie w barwach bialskiego klubu nie zobaczymy Magdaleny Kowalczyk, która postanowiła zakończyć karierę. 30-letnia atakująca w BKS Stal Bielsko-Biała zagrała jeden sezon, ale dała się poznać bielskim kibicom z bardzo dobrej strony.[ORLEN Liga Kobiet]»

TAURON Liga chce ruszyć 19 września
Fot.: Karol Zdyb

W trakcie wideokonferencji z prezesami klubów TAURON Ligi zapadły kluczowe ustalenia dotyczące startu sezonu 2020/2021. Podobnie jak w PlusLidze, także liga kobieca chce przyspieszyć swój start.[ORLEN Liga Kobiet]»

Iga Wasilewska w Grupie Azoty Chemiku Police na kolejny sezon
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Iga Wasilewska przedłużyła umowę z Grupa Azoty Chemikiem Police. Nowy kontakt wiąże ją z klubem na sezon 2020/21.[ORLEN Liga Kobiet]»

Gabriela Polańska zostaje w Developresie SkyRes Rzeszów
Fot. Michał Sobczak

Gabriela Polańska pozostanie w Developresie SkyRes Rzeszów - poinformował w poniedziałek klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.[ORLEN Liga Kobiet]»

Martyna Łukasik: Zaskoczyła mnie cierpliwość
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Martyna Łukasik, siatkarka Grupa Azoty Chemika Police, w rozmowie o pandemii koronawirusa i minionym sezonie 2019/20.[ORLEN Liga Kobiet]»

Aleksandra Wójcik przedłużyła kontrakt
Fot.: Karol Zdyb

Po Klaudii Alagierskiej i Krystynie Strasz kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź przedłużyła Aleksandra Wójcik! Dla przyjmującej reprezentacji Polski będzie to już trzeci sezon w biało-czerwono-białych barwach. Karuzela transferowa się kręci, rozmowy trwają, a ich efektem są kolejne podpisane kontrakty. Jedną z Wiewiór, które pozostaną na następny sezon w klubie z alei Unii 2 będzie przyjmująca Aleksandra Wójcik.[ORLEN Liga Kobiet]»

Anna Łozowska kończy przygodę z #VolleyWrocław
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Anna Łozowska w sezonie 2020/2021 nie będzie reprezentować barw klubu ze stolicy Dolnego Śląska. Do #VolleyWrocław Anna Łozowska trafiła pod koniec stycznia. W związku z problemami Magdaleny Soter – klub zdecydował się na zakontraktowanie doświadczonej środkowej. Wybór padł na Łozowską, która początek sezonu spędziła w Grupie Azoty Chemiku Police. Co ciekawe – siatkarka w #VolleyWrocław spędziła dwa poprzednie sezony, zatem był to dla niej powrót do wrocławskiego klubu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Marharyta Azizova odchodzi z E.LECLERC Radomki Radom
Czas między sezonami to również okres pożegnań. W nadchodzących rozgrywkach nie zobaczymy w barwach Radomki Marharyty Azizovej. Siatkarka po roku spędzonym w E.LECLERC Radomce Radom przenosi się do ligi rosyjskiej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane