Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2018-12-08 21:19:48]
Sanja Gamma w Chemiku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Sanja Gamma (Popović) od poniedziałku rozpocznie tygodniowe testy w Chemiku Police. Chorwatka występuje na pozycji atakującej.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-12-07 23:34:16]
Poważna kontuzja Justyny Łysiak
Justyna Łysiak ma duże problemy z barkiem i musi poddać się operacji. Libero Chemika dołączyła do nas przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. Do klubu wróciła po zgrupowaniu reprezentacji Polski. Już wtedy narzekała na bóle barku i dyskomfort przy niektórych ruchach.[ORLEN Liga Kobiet]»

Komunikat klubu w sprawie Selime İlyasoğlu
W piątek klub z Radomia poinformował o zaprzestaniu współpracy z turecką zawodniczką. Zarząd klubu na prośbę zawodniczki za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z turecką przyjmującą Selime İlyasoğlu.[ORLEN Liga Kobiet]»

#VolleyWrocław: Z nadzieją na przełamanie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Przed #VolleyWrocław kolejne spotkanie na terenie przeciwnika. W najbliższą sobotę, w ramach 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, siatkarki z Dolnego Śląska zmierzą się z DPD Legionovią Legionowo.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-12-06 19:45:18]
Brittany Abercrombie w Radomce
E.Leclerc Radomka Radom pozyskała nową atakującą i jest nią Brittany Abercrombie. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych już trenuje z zespołem.[ORLEN Liga Kobiet]»

DPD Legionovia podejmie #VolleyWrocław... I wesprze potrzebującą rodzinę
Podopieczne trenera Olenderka bronią statusu niezdobytej w sezonie 2018/19 DPD Areny Legionowo. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji![ORLEN Liga Kobiet]»

Tijana Malešević trenuje z Developresem SkyRes Rzeszów
Od poniedziałku z Developresem SkyRes Rzeszów trenuje serbska przyjmująca Tijana Malešević - aktualna mistrzyni świata. Przejdzie ona serię badań u partnera medycznego klubu w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia, serię testów sprawnościowych.[ORLEN Liga Kobiet]»

Anna Grejman odchodzi z Chemika Police
Fot.: FIVB

Na prośbę zawodniczki Chemik Police zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.[ORLEN Liga Kobiet]»

Maja Pelczarska już po operacji, czas na rehabilitację
Fot.: Karol Zdyb

Sezon ligowy 2018/2019 źle zaczął się dla rozgrywającej E.Leclerc Radomki – Mai Pelczarskiej. Nabawiła się ona dość poważnej kontuzji. Na szczęście zawodniczka jest już po operacji i dochodzi do siebie.[ORLEN Liga Kobiet]»

E.Leclerc Radomka Radom gra ze Szlachetną Paczką
Po raz kolejny drużyna E.Leclerc Radomki Radom bierze udział w inicjatywie Stowarzyszenia Wiosna pt. „Szlachetna Paczka”. Wraz ze swoimi przyjaciółmi oraz kibicami klub chce przygotować wspaniały prezent dla potrzebującej rodziny.[ORLEN Liga Kobiet]»

W środę Budowlane zagrają z #Volley Wrocław
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jutro, 29 listopada siatkarki Grot Budowlanych Łódź zagrają na wyjeździe z drużyną #Volley Wrocław. Mecz odbędzie się w ramach 6. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początek spotkania w hali Orbita o godzinie 18:00.[ORLEN Liga Kobiet]»

Magdalena Mazurek: Podeszłyśmy do tego meczu w pełni skoncentrowane
Fot.: Karol Zdyb

W bardzo przekonującym stylu Pałac uporał się z MKS-em Kalisz w meczu piątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. O tym, jak wyglądał ten mecz oraz o przygotowaniu do kolejnego pojedynku LSK opowiada rozgrywająca Magdalena Mazurek.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane