Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2019-07-16 14:33:59 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: lsk.plps.pl

Jacek Skrok: zaprezentować się lepiej niż w poprzednim sezonie

Fot.: Karol Zdyb

E.Leclerc Radomka Radom zakończył budowanie składu na sezon 2019/20. Podopieczne trenera Jacka Skroka przygotowania do rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet rozpoczną 29 lipca. Przez pierwszy miesiąc będą trenować na własnych obiektach, a po miesiącu wyjadą na zgrupowanie do Kielnarowej. Po jego zakończeniu wezmą udział w turnieju w Wieluniu.

Na razie trener Jacek Skrok z uwagą śledzi występ reprezentacji juniorek w mistrzostwach świata w Meksyku, w których grają trzy radomianki – Bałuk, Laskowska i Zaborowska.

– Chyba wszyscy możemy być zadowoleni po grze polskich siatkarek w fazie grupowej. Awans do czołowej ósemki jest na pewno sukcesem. Kwalifikacja do najlepszej czwórki byłaby znakomitym osiągnięciem. W drużynie narodowej mamy zawodniczki ograne na arenie międzynarodowej i myślę, że nasz zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – podkreśla Jacek Skrok.

W nowym sezonie radomski zespół chciałby zaprezentować lepiej niż w poprzednim. – Myślimy, żeby po pierwszej rundzie fazy zasadniczej być w szóstce i żeby móc pokazać się w Pucharze Polski. W drużynie mamy zawodniczki doświadczone oraz młode, które na pewno powalczą o miejsce w podstawowym składzie – zakończył trener Jacek Skrok.

Skład E.Leclerc Radomki Radom:

Rozgrywające: Paulina Szpak, Paulina Zaborowska
Atakujące: Marharyta Azizova, Majka Szczepańska
Środkowe: Klaudia Laskowska, Izabela Bałucka, Sonia Kubacka, Julieta Lazcano
Przyjmujące: Mia Jerkov, Renata Biała, Emilia Mucha, Oliwia Bałuk
Libero: Agata Witkowska, Anna Bodasińska

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane