Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2019-05-25 18:24:35 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Klaudia Felak z #VolleyWrocław

Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

O tym, że młoda przyjmująca dostała propozycję przedłużenia kontraktu o kolejny sezon, było wiadomo od dawna. Teraz jest już pewne, Klaudia Felak podpisała umowę z klubem i będzie reprezentować biało-zielone barwy również w sezonie 2019/2020.

Większość czasu w swoim debiutanckim sezonie w Lidze Siatkówki Kobiet, Klaudia Felak spędziła niestety poza boiskiem. Przyczyną była kontuzja, której nabawiła się już w szóstej kolejce rozgrywek. Dzięki profesjonalnej opiece medycznej i dobrej atmosferze w klubie, dwudziestolatka zdecydowała się spędzić we Wrocławiu kolejny sezon.

- Cieszę się, że zostałam obdarzona ogromnym zaufaniem ze strony całego sztabu i klubu. Nie spodziewałam się tego, w szczególności, ze to był mój debiut w LSK, w którym nie miałam okazji do końca rozwinąć skrzydeł. Jestem za to tym bardziej wdzięczna. Wiem, że we Wrocławiu mogę się wiele nauczyć, aby potem ze skutecznością przekładać to na siatkarskie parkiety. Nie mogę się doczekać kolejnego roku spędzonego we Wrocławiu – powiedziała Klaudia Felak, przyjmująca klubu z Dolnego Śląska.

- Tuż po meczu, w którym Klaudia doznała kontuzji – przedstawiliśmy jej propozycję pozostania w naszej drużynie. Obiecaliśmy sobie, że po całym zamieszaniu związanym z zabiegiem, początkami rehabilitacji – usiądziemy i na spokojnie ustalimy warunki dalszej współpracy. Cieszę się, że Klaudia skorzystała z naszej propozycji i będzie kontynuować swoją karierę w naszym klubie – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

W tym momencie przyjmująca jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji. Oprócz zajęć z rehabilitantem – pracuje nad siatkarskimi elementami wspólnie z Wojciechem Kurczyńskim, który objął stery we wrocławskiej drużynie. Trenerzy i siatkarka wykonują ogrom pracy, by była gotowa do pełnego trenowania już na początku przygotowań do nowego sezonu.

Obecnie drużyna #VolleyWrocław na sezon 2019/2020 liczy sześć siatkarek: przyjmujące – Natalia Murek, Roksana Wers, Klaudia Felak, środkowa – Magdalena Soter oraz rozgrywająca – Natalia Gajewska. Kolejne informacje w najbliższym czasie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane