Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2019-04-17 16:23:18 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: volleywroclaw.pl

Natalia Murek na dłużej w #VolleyWrocław

Fot.: Karol Zdyb

Bardzo dobre informacje z wrocławskiej drużyny. #VolleyWrocław przedłużył kontrakt z reprezentantką Polski - Natalią Murek. Dla młodej przyjmującej będzie to trzeci sezon w biało - zielonych barwach.

Natalia Murek to jedna z czołowych siatkarek wrocławskiego teamu. W obecnych rozgrywkach zdobyła 326 punktów, co pozwoliło na zajęcie 9. miejsca w rankingu najlepiej punktujących siatkarek. 283 punkty zostały zdobyte atakiem, dzięki czemu w tej klasyfikacji „Muri” zajmuje 6. miejsce. Kapitan #VolleyWrocław zdobyła także 32 asy serwisowe, co plasuje ją tuż za podium wśród wszystkich zagrywających.

Dobra forma przyjmującej nie umknęła uwadze selekcjonera reprezentacji kobiet w piłce siatkowej – Jacka Nawrockiego, który zdecydował się wysłać powołanie do Natalii Murek. Po zakończeniu sezonu siatkarka otrzymała wiele propozycji, jednak zdecydowała się wybrać ofertę #VolleyWrocław i w przyszłym sezonie będzie nadal reprezentować biało – zielone barwy. To trzeci wspólny sezon przyjmującej i klubu z Dolnego Śląska.

- Wrocław, jako miasto i jako klub, daje mi największą możliwość rozwoju, a przede wszystkim możliwość bycia sobą i współpracy z ludźmi, którzy kochają siatkówkę równie mocno, jak ja. To jest dla mnie najważniejsze. Cieszę się, że kolejny rok spędzę w biało - zielonych barwach i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie przysporzymy kibicom jeszcze więcej emocji – powiedziała Natalia Murek.

- Nie będę ukrywał radości, z tego, że Natalia przyjęła ofertę naszego klubu. To pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku, który obraliśmy w zeszłym roku. Siatkarki, które nam zaufały – wiedzą, że jesteśmy solidnym klubem i mogą kontynuować swoją karierę w naszych barwach. To także kolejny impuls dla nas do dalszej pracy. Wiem, że uda nam się zbudować tutaj po raz kolejny drużynę, która będzie walczyć na boisku do ostatniej piłki. Dziękuję Natalii za zaufanie i wybór naszego klubu i życzę powodzenia na zgrupowaniu reprezentacji – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Natalia Murek jest pierwszą ogłoszoną siatkarką drużyny na sezon 2019/2020. W przyszłym sezonie trenerem seniorskiego zespołu będzie Wojciech Kurczyński. Kolejne informacje kadrowe klub będzie podawał na bieżąco.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane