Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2019-04-16 12:18:31 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: lsk.plps.pl

KSZO i Wisła w barażu o prawo gry w Lidze Siatkówki Koiet

Fot.: Karol Zdyb

Zespoły KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Wisła Warszawa zagrają o prawo gry w Lidze Siatkówki Kobiet. Dwa pierwsze mecze odbędą się 17 i 18 kwietnia.

KSZO przegrał rywalizację z #Volleyem Wrocław o jedenaste miejsce w LSK. Wisła uplasowała się na drugiej pozycji w I lidze kobiet. Pierwsze miejsce zajął Joker Mekro Energoremont Świecie, ale klub ten zrezygnował z udziału w barażu.

- Rozegraliśmy dwa najlepsze sety w tym sezonie, a jednak to nie wystarczyło by pokonać #Volley - mówił po ostatnim spotkaniu z #Volley trener KSZO Frantisek Bockay, cytowany w klubowych mediach. - Zrobiliśmy wszystko co było możliwe. Bardzo mocno pracowaliśmy, żeby trafić z formą na play-outy, utrzymać ligę dla Ostrowca! Nie czytam komentarzy, ani hejtów, ale po dzisiejszym meczu nie dam rady nie reagować. Nikt nie wie ile godzin treningów przepracowaliśmy, aby efekty naszej pracy było widać. Moje zawodniczki bardzo ciężko pracowały, aby uniknąć baraży. Nie udało się, ale w barażu z pierwszoligowcem wygramy i Liga będzie nasza.

- Jedziemy do Ostrowca pełni optymizmu - powiedziała trenerka Wisły, Ewa Cabajewska. - W naszym składzie mamy osiem zawodniczek. Taka sytuacja jest pewnego czasu i ją akceptujemy. Robimy charakterystykę rywalek, ale skupiamy się przede wszystkim na własnej grze. Nasze rywalki to wysoki zespół. Nastawiamy się na mocne ataki gospodyń.

Program barażu o prawo gry w LSK (do trzech zwycięstw):

17 kwietnia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Warszawa (18.00)

18 kwietnia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Warszawa (18.00)

27 kwietnia
Wisła Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (18.00)

28 kwietnia ewentualnie
Wisła Warszawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

2 maja ewentualnie
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Warszawa

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane