Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2018-08-19 14:59:07 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: lkscommerceconlodz.pl

Szczęśliwe Wiewióry dla Łódzkich Wiewiór

Są takie chwile, gdy nawet najbardziej wierny kibic może zwątpić w sukces drużyny. Do takich momentów należał na pewno czwarty set meczu półfinałowego z Developresem SkyRes Rzeszów. Ale zespołowość i walka do samego końca tego dnia przeniosła góry.

Wygrana w półfinale z rzeszowską drużyną pokazała jak ważna jest walka o każdą piłkę w myśl powiedzenia „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. I chociaż dwumecz o mistrzostwo Polski z Chemikiem Police zakończył się dla ŁKS-u porażką, to dla kibiców Łódzkie Wiewióry wcale nie były srebrne.

We wtorek, 14 sierpnia, łodzianki rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. W przemeblowanym składzie. Z nowymi nadziejami i marzeniami, z nowymi wyzwaniami. Na pierwszy trening przyszło niemal 300 kibiców. Wśród nich pewna fAnka z niezwykłym prezentem – przywieszkami wiewiórek dla Łódzkich Wiewiór. Jak powiedziała, te wiewiórki to „odkupienie win za zwątpienie w półfinale”

Talizmany „na szczęście” trafiły już w ręce obecnego składu i sztabu. W najbliższym czasie dotrą również do "srebrnych Wiewiór", które wybrały w tym sezonie inną drogę.

- Wierzymy, że te wiewiórowe talizmany przyniosą nam w tym sezonie wiele szczęścia na siatkarskich parkietach, a kontuzje będą nas omijać szerokim łukiem. fAnko – dziękujemy z całego serducha! - czytamy na oficjalnej stronie ŁKS-u

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane