Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2018-07-09 19:23:54 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Agnieszka Adamek dołącza do Legionovii

Fot.: Karol Zdyb

W sezonie 2018/19 na libero w ekipie Legionovii zagrają Adriana Adamek i Agnieszka Adamek. W nadchodzących rozgrywkach w zespole Legionovia Legionowo na pozycji libero będzie występiwać Adriana Amadek i Agnieszka Adamek. W ekipie Legionovii pierwsza wspomniana siatkarka występować będzie piąty sezon. W ostatnich dwóch latach rywalizowała o miejsce w składzie z Anną Korabiec.

Do Legionovii dołączy natomiast Agnieszka Adamek, która w ostatnim sezonie była wyróżniającą się postacią w drugoligowej Polonii Świdnica. Przyjechała na testy zorganizowane przez klub z Legionowa i wywarła na sztabie szkoleniowym na tyle duże wrażenie, iż od razu przystąpiono do negocjacji kontraktowych.

– Bardzo się cieszę, że Ada została z nami na kolejny sezon. Jest to zawodniczka młoda, ale posiadająca już duże jak na swój wiek doświadczenie– powiedział trener Piotr Olenderek. – Szczególnie cenię w niej zaangażowanie w pracę na treningach i charakter do walki. W poprzednim sezonie zawsze mogliśmy na nią liczyć.

I dodał: - Druga libero to Agnieszka Adamek, żadna rodzina Ady (śmiech). Szukaliśmy z założenia zawodniczki z niższej ligi. Agnieszka zaprezentowała się bardzo dobrze w turnieju o awans do pierwszej ligi. Oglądaliśmy jej video z całego sezonu, zaprosiliśmy ją na testy i po nich zaoferowaliśmy jej kontrakt. Myślę, że z tego transferu będziemy mieli same korzyści.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane