Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2017-09-13 13:22:36 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: impelwroclaw.pl

Impelki wybrały swoje numery

Sezon przygotowawczy trwa w najlepsze. Dopinana jest także większość spraw organizacyjnych związanych ze startem rozgrywek. Impelki zadecydowały już z jakimi numerami zagrają w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

We Wrocławiu trwają przygotowania do zbliżającego się sezonu. Za Impelkami trzy trudne tygodnie, w których łączyły pracę na siłowni z kolejnymi ćwiczeniami w hali. Nie inaczej będzie w zbliżającym się czasie, choć pewnym urozmaiceniem będą z pewnością przedsezonowe sparingi.

W międzyczasie wrocławianki wybrały numery, z którymi będą występować w najbliższym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jedynka będzie należeć do rozgrywającej – Valerie Nichol. Amerykanka jest jedyną zagraniczną siatkarką w składzie Impela Wrocław. Z czwórką zagra Julia Szczurowska, która postara się kontynuować swoją dobrą grę ze zgrupowania reprezentacji Polski.

Kolejna atakująca – Magdalena Wawrzyniak – zdecydowała się na szóstkę. Szczęśliwa siódemka należeć będzie w tym sezonie do Weroniki Wołodko. Podobnie jak Julka Szczurowska – taki i Natalia Murek postanowiła, że w klubie zagra z reprezentacyjnym numerem – jest to dziewiątka.

Pulę z dwucyfrowymi liczbami na trykotach otwiera Aleksandra Trojan, która wybrała dwunastkę. Tamara Gałucha zagra z czternastką. Niezmiennie z szesnastką kibice Impela zobaczą Marię Stenzel. Kolejno – numer siedemnaście należeć będzie do Anny Łozowskiej, osiemnaście do kapitan zespołu – Ilony Gierak, a dziewiętnaście do środkowej – Igi Chojnackiej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane