Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2017-08-14 15:25:58 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: orlenliga.pl

Klaudia Kaczorowska: Mamy pełniejszy skład niż w ubiegłym sezonie

Fot. Michał Sobczak

Brązowy medalista ub. sezonu w Orlen Lidze – Developres SkyRes Rzeszów w dość nietypowy sposób rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Po odbyciu trzech treningów siatkarki rozjechały się do domów. Ponownie spotkają się 24 sierpnia.

- To tylko tak wygląda, że będzie przerwa, ale my cały czas będziemy trenować indywidualnie – mówi Klaudia Kaczorowska, przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów. - Nie ma mowy o żadnym odpoczynku. Taki jest system włoski trenera Micelliego, a ja jestem do tego systemu przyzwyczajona, bo pracowałam z nim już wcześniej. Na pewno nie ma sensu siedzieć teraz tutaj na miejscu i tylko ćwiczyć na siłowni. Robimy to we własnym zakresie, a przy tym biegamy i pracujemy nad kondycją. Przyjeżdżamy do Rzeszowa pod koniec sierpnia i wtedy będziemy już gotowe do typowych treningów siatkarskich – mówi przyjmująca Developresu, w którym doszło do kilku istotnych roszad w składzie.

- Jest super. Dobrze, że dużo dziewczyn zostało, będzie można powspominać udany ub. sezon. Fajnie też, że są dziewczyny zagraniczne, nowe twarze. Myślę, że będą to fajne osobowości. Na pewno mamy pełniejszy skład i myślę, że całą czternastkę będziemy wykorzystywać do grania przez cały sezon – stwierdza Kaczorowska.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane