Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » ORLEN Liga Kobiet

ORLEN Liga Kobiet | 2016-05-31 13:56:32 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: bks.bielsko.pl

Aluprof w nowej roli

ALUPROF S.A. W Bielsku-Białej oraz Bialski Klub Sportowy „Stal” podpisały porozumienie w sprawie wspierania szkolenia dzieci i młodzieży w sekcjach piłki siatkowej dziewczyn oraz piłki nożnej chłopców. Taka działalność Spółki ALUPROF wpisuje się w jej aktualną politykę społeczną. Tym samym Spółka nie zamierza kontynuować wspomagania profesjonalnej drużyny siatkówki kobiet, z którą była związana od 10 lat. Dzięki tej współpracy Bialski Klub Sportowy zdobył wiele medali w mistrzostwach Polski, w tym także jeden raz złoty.

W grupach młodzieżowych szkoli się około 150 młodziczek, kadetek i juniorek oraz około 120 żaków w grupach naborowych, trampkarzy, juniorów młodszych i juniorów starszych.

Wsparcie finansowe z ALUPROF będzie przeznaczone na zakup sprzętu sportowego specyficznego dla każdej z grup dzieci i młodzieży, transport i obsługę logistyczną na zawodach, utrzymanie szkoleniowców, obiekty sportowe, obozy szkoleniowe, kontakty z innymi klubami prowadzącymi szkolenie młodzieży.

Dalsza obecność w Bialskim Klubie Sportowym „Stal” świadczy o dużej społecznej odpowiedzialności spółki ALUPROF.

Ryszard Bortliczek (Prezes Bialskiego Klubu Sportowego SA): - Nowa umowa Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” i spółki ALUPROF S.A. oznacza, że od dnia 1 czerwca 2016 roku bielskie siatkarki grające w ORLEN Lidze będą występować pod nazwą BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Aluprof znika więc z nazwy naszej seniorskiej drużyny. Za te wszystkie lata współpracy, za wiele pięknych sukcesów odniesionych wspólnymi siłami, za życzliwość i pomoc, chcę spółce Aluprof na czele z Panem Prezesem Tomaszem Grelą, bardzo serdecznie podziękować! Jednocześnie cieszę się z podpisania nowej umowy z Aluprof S.A., na której skorzystają nasze młodzieżowe drużyny zarówno siatkarskie jak i piłkarskie. To ważne, że młodzi sportowcy naszego klubu będą mieli wsparcie tak cenionego mecenasa sportu, jakim niewątpliwie jest spółka Aluprof.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane