Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2020-01-19 08:01:14]
Nietypowy pojedynek!
- W dniu 18 stycznia br. o godzinie 17:00 miało dojść do spotkania 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w którym Grot Budowlani Łódź mieli zmierzyć się z zespołem Wisły Warszawa. Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie doszło do tego spotkania - możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Łodzi.[ORLEN Liga Kobiet]»

Stanowisko Polskiej Ligi Siatkówki S.A. związane z odwołaniem meczu Wisły Warszawa
Fot.: FIVB

Polska Liga Siatkówki S.A. ze zdziwieniem przyjmuje informację podaną za pośrednictwem mediów społecznościowych przez klub Wisła Warszawa, iż jego drużyna nie przystąpi do sobotniego meczu 14. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z Grot Budowlanymi w Łodzi. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż nie jesteśmy stroną w sporze klubu z FIVB.[ORLEN Liga Kobiet]»

Liga Siatkówki Kobiet: program 14. kolejki
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dobiegła końca przerwa spowodowana turniejami kwalifikacyjnymi do igrzysk olimpijskich w Tokio. Zespoły Ligi Siatkówki Kobiet wracają na boiska i od soboty do poniedziałku rozegrane zostaną mecze 14. kolejki spotkań.[ORLEN Liga Kobiet]»

Valeria Caracuta w ŁKS Commercecon Łódź
Wraz z początkiem nowego roku prezes Hubert Hoffman oraz sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon Łódź zdecydowali się na zmiany w kadrze zespołu. Do ekipy mistrza Polski dołączy doświadczona rozgrywająca, dwukrotna mistrzyni Włoch, Valeria Caracuta. Jednocześnie z klubem pożegnała się Nicole Edelman.[ORLEN Liga Kobiet]»

Sparingi #Volley Wrocław w Poczdamie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Oczy siatkarskiego świata skupione są na turniejach kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich. Z tego powodu w Lidze Siatkówki Kobiet nastąpiła przerwa w rozgrywkach. Sztaby szkoleniowe poszukują możliwości sparingów, by utrzymać rytm meczowy. W najbliższych dniach #VolleyWrocław zagra sparingi z SC Poczdam.[ORLEN Liga Kobiet]»

Mazowieckie derby na koniec roku. Osłabiona Wisła w Legionowie
Fot.: Karol Zdyb

Sobotnie wyjazdowe spotkanie z DPD Legionovią będzie ostatnim dla warszawskiego zespołu w tym roku. Początek meczu 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet o godzinie 18. “Bemowskie Syreny” będą musiały sobie radzić bez jedynej libero, a więc Adriany Adamek.[ORLEN Liga Kobiet]»

LSK: podsumowanie dziesiątej kolejki
Fot.: Karol Zdyb

Dwa zespoły zdominowały rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet. Prowadzi bez porażki Grupa Azoty Chemik Police 36 pkt przed Developresem SkyRes Rzeszów 34. Trzeci wicemistrz Polski Grot Budowlani Łódź traci do lidera jedenaście punktów.[ORLEN Liga Kobiet]»

Justyna Łukasik: Z meczu na mecz rozumiemy się coraz lepiej
Fot.: Karol Zdyb

DPD Legionovia Legionowo w tym sezonie nie przypomina drużyny z poprzednich lat. To młode, zdolne zawodniczki, które walczą na boisku i co najważniejsze wygrywają. - Z meczu na mecz rozumiemy się coraz lepiej i mam nadzieję, że przestoje, które się nam zdarzają już niedługo znikną – mówiła po spotkaniu z #VolleyWrocław Justyna Łukasik, środkowa drużyny z Legionowa.[ORLEN Liga Kobiet]»

Alicia Ogoms dołączyła do BKS Stal Bielsko-Biała
W dzisiejszym meczu z Developresem SkyRes Rzeszów trener Bartłomiej Piekarczyk będzie mógł już skorzystać z nowej środkowej, która dołączyła do BKS Stal Bielsko-Biała. Niemal do ostatniej chwili trwały starania klubu, by zdążyć ze wszystkimi formalnościami potrzebnymi do zgłoszenia 25-letniej zawodniczki, ale w ostateczności udało się tego dokonać, dzięki czemu nowa środkowa bloku będzie mogła zadebiutować w bielskim klubie już dziś! Jest to bardzo ważna informacja z uwagi na kontuzję Eweliny Janickiej, która będzie pauzować przez dłuższy czas.[ORLEN Liga Kobiet]»

Kornelia Moskwa: Chcemy dalej wygrywać
Fot.: Karol Zdyb

BKS Stal Bielsko-Biała świetnie rozpoczął sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Na siedem rozegranych spotkań przegrał dwa – w drugiej i trzeciej kolejce. Od tamtej pory odnosi zwycięstwa i jest na fali wznoszącej. - Skupiamy się na naszej grze, chcemy się rozwijać i wygrywać mecze – mówi Kornelia Moskwa, środkowa i kapitan bielskiego zespołu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Zuzanna Efimienko-Młotkowska: brakło konsekwencji
Fot.: Karol Zdyb

Zakończyła się zwycięska passa Developresu SkyRes. Zespól z Rzeszowa zatrzymała ekipa Grupy Azoty Chemika Police, która jest teraz jedyną niepokonaną drużyną w LSK.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-11-21 21:00:04]
LSK: Zapowiedź szóstej kolejki
Fot.: Karol Zdyb

Od piątku do poniedziałku rozgrywane będą mecze szóstej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z grona których na plan pierwszy wysuwa się spotkanie Developresu SkyRes Rzeszów i Grupy Azoty Chemika Police. Oba zespoły nie doznały jeszcze porażki i zdecydowanie prowadzą w tabeli.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane