Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2019-11-11 17:23:59]
Trzecia porażka mistrzyń
Mistrz Polski znów przegrał. Była to trzecia porażka ŁKS-u Commercecon Łódź. Tym razem obrończynie tytułu uległy na wyjeździe DPD Legionovii 0:3. Mistrzynie Polski tylko w trzeciej partii probowały nawiązać walkę ze świetnie spisującymi się podopiecznymi trenera Alessandro Chiappiniego.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-11-08 12:16:25]
LSK: Program 4. kolejki
Fot.: Karol Zdyb

W rozgrywanej już nieco tradycyjnie na raty czwartej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet najtrudniejsze zadanie stoi przed zespołami z Warszawy i Radomia, które nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa w tym sezonie. W rozegranym awansem we wtorek meczu we Wrocławiu wyróżniła się Olivia Różański, która zdobyła dla zwyciężczyń 13 punktów przy prawie 50% skuteczności.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wygrać przed własną publicznością
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Już we wtorek siatkarki #VolleyWrocław powalczą o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo we własnej hali. Rywalkami wrocławianek będą zawodniczki BKS Stal Bielsko-Biała. Pierwszy gwizdek meczu 4. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet o godzinie 18.00.[ORLEN Liga Kobiet]»

Małgorzata Śmieszek: Przed nami jeszcze wiele grania
Fot.: Karol Zdyb

Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak oszalała. Jeszcze niedawno zespoły przygotowywały się do sezonu, dziś mają za sobą już kilka spotkań i wiele zaskakujących wyników. Grot Budowlani Łódź jest jednym z tych zespołów, który ma na koncie same zwycięstwa. – Uzupełniamy się i myślę, że im dłużej będzie trwał sezon, tym lepszą będziemy drużyną – mówi Małgorzata Śmieszek, środkowa wicemistrzyń Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Czas na rewanż! W niedzielę bydgoszczanki zagrają z Grotem Budowlanymi Łódź
W niedzielę, 3 listopada Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra w Łodzi z miejscowym Grotem Budowlanymi Łódź. Będzie to spotkanie przełożone z rundy rewanżowej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Czas na rewanż! W niedzielę bydgoszczanki zagrają z Grotem Budowlanymi Łódź
W niedzielę, 3 listopada Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zagra w Łodzi z miejscowym Grotem Budowlanymi Łódź. Będzie to spotkanie przełożone z rundy rewanżowej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jakub Durski: Chcemy z meczu na mecz grać coraz lepiej
Fot.: Anna Jabłczyk

SMS PZPS I Spała przegrał na wyjeździe z BBTS Bielsko-Biała 0:3 w meczu 7. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Należy dodać, że bielszczanom wcale łatwo nie przyszło to zwycięstwo. - W momentach, w których mogliśmy przejąć inicjatywę w spotkaniu nie ustrzegliśmy się prostych błędów. One były kluczowe dla jego przebiegu. Chcemy z meczu na mecz grać coraz lepiej - powiedział Jakub Durski, rozgrywający spalskiej drużyny. Już dzisiaj podopieczni Marka Skrobota rozegrają mecz 1. rundy Pucharu Polski. Ich przeciwnikiem będzie APP Krispol Września. Początek spotkania o godzinie 18.00 w Spale.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-10-28 15:55:18]
Podsumowanie 3. kolejki LSK
Fot.: Karol Zdyb

Po trzeciej kolejce i trzech meczach rozegranych awansem w tabeli LSK prowadzi z kompletem punktów Developres SkyRes Rzeszów. Na drugim biegunie zespoły z Radomia i Warszawy.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wojciech Kurczyński: Wierzę w drogę, nie w cel
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Nowy sezon, nowe wyzwania, nowa czysta karta drużyny. Również nowy trener. Niby nowy, ale jednak "stary", bo doskonale znany większości zawodniczek. Wojciech Kurczyński - dotychczasowy drugi trener #VolleyWrocław awansował na stanowisko pierwszego szkoleniowca. O nowej roli, o tym, jakie cele postawił sobie i drużynie w zbliżającym się sezonie oraz o technicznych ciekawostkach "zza kulis" opowiada w poniższym wywiadzie.[ORLEN Liga Kobiet]»

Agnieszka Rabka i Joanna Mirek poprowadzą Wisłę Warszawa
Fot.: Paweł Piotrowski

Wisła Warszawa poinformowała, że w rozpoczynającym się sezonie Ligi Siatkówki Kobiet drużynę tego klubu poprowadzą: jako pierwszy trener Pani Agnieszka Rabka, jako drugi szkoleniowiec Pani Joanna Mirek.[ORLEN Liga Kobiet]»

Rusza piętnasty sezon Ligi Siatkówki Kobiet Podziel sięFacebookTwitter
Fot.: Karol Zdyb

Piętnasty, jubileuszowy sezon zawodowej ligi siatkarek rusza z przytupem. Pierwsze starcie rozgrywek to jednocześnie debiut trenera mistrzów świata z 2014 roku na ławce kobiecej drużyny. Pozyskanie przez Developres SkyRes Rzeszów Stephane’a Antigi to bezsprzecznie największa bomba transferowa tego okienka transferowego w najpiękniejszej lidze świata![ORLEN Liga Kobiet]»

Roksana Wers: Wszystko idzie w dobrym kierunku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W niedzielę #VolleyWrocław po raz drugi z rzędu zwyciężył w Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej. O powrocie do formy i atutach zespołu opowiedziała po meczu kapitan zespołu, Roksany Wers, dla której finał był pierwszym od dawna spotkaniem, który rozegrała w całości.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane