Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Turniejowe i sparingowe plany Grot Budowlanych Łódź
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Turniej plażowy PreZero Grand Prix już za nami. Pora na kolejne przedsezonowe sprawdziany. Zawodniczki Grotu Budowlanych Łódź zagrają w dwóch turniejach memoriałowych i kilku sparingach.[ORLEN Liga Kobiet]»

Stephane Antiga: Uczę się portugalskiego
Fot.: FIVB

Siatkarki Developresu w miniony tygodniu rozpoczęty przygotowania do sezonu. Do składu wicemistrzyń Polski dołączyła pochodząca z Brazylii - Bruna. O pracy zespołu u nowych wyzwaniach opowiada szkoleniowiec drużyny - Stephane Antiga.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wicemistrzynie Polski zaczynają 26 lipca
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wicemistrzynie Polski siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 26 lipca. Na pierwszych treningach Stephane Antiga będzie miał zespół w okrojonym składzie. Do dyspozycji będzie 10 zawodniczek.[ORLEN Liga Kobiet]»

I Memoriał Lecha Kaczyńskiego: Joker Świecie i #VolleyWrocław w finale
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Częstochowianka Częstochowa przegrała z Jokerem Świecie 0:3 (24:26, 22:25, 16:25) w pierwszym meczu Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet I Memoriale Lecha Kaczyńskiego w Częstochowie. W drugim spotkaniu #Volley Wrocław pokonał Asotrę Płomień Sosnowiec 3:0 (25:13, 25:23, 25:19). Zwycięskie zespoły zagrają jutro w finale (początek 12.30). Pokonane, które na co dzień występują w I lidze, zmierzą się w meczu o trzecie miejsce (10.30).[ORLEN Liga Kobiet]»

Dawid Murek trenerem zespołu #VolleyWrocław
Fot.: Anna Jabłczyk

Dawid Murek objął stanowisko pierwszego trenera #VolleyWrocław - poinformował klub. Od początku tego sezonu pełnił on funkcję drugiego szkoleniowca , pomagając Wojciechowi Kurczyńskiemu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wojciech Kurczyński trenerem Jokera Świecie
Fot.: Karol Zdyb

Wojciech Kurczyński od 1 stycznia będzie trenerem Jokera Świecie. Pracę rozpocznie dzień później - poinformował klub.[ORLEN Liga Kobiet]»

Kaliszanki i wrocławianki zagrają rewanż
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W niedzielę #VolleyWrocław uda się do Kalisza. Będzie to drugie spotkanie z zespołem Energi MKS w ciągu jednego tygodnia. Taki nietypowy rozkład rozgrywek w kalendarzu spowodowany jest pandemią koronawirusa.[ORLEN Liga Kobiet]»

Piątek z TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:0
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grot Budowlani Łódź wygrał z Eneą PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:10, 25:15) w 16. kolejce TAURON Ligi rozgrywanej awansem. Nagrodę MVP otrzymała Veronica Jones-Perry, zdobywczyni 17 punktów.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-10-25 16:50:43]
Trening podczas kwarantanny
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grupa Azoty Chemik Police po raz drugi trafił na kwarantannę w związku w pozytywnymi wynikami testów na koronawirus.[ORLEN Liga Kobiet]»

Dwumecz #VolleyWrocław z Energą MKS Kalisz
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Sytuacja w TAURON Lidze jest wciąż niepewna, a zarazem bardzo dynamiczna. Koronawirus po raz kolejny pokrzyżował plany. W tej kolejce nie odbędzie się zaplanowany mecz z ŁKS Commercecon, postanowiono zatem, że zostanie awansem rozegrane spotkanie II rundy z Energą MKS Kalisz.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-10-20 16:38:39]
#VolleyWrocław wraca do treningów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Sezon 2020/2021 w TAURON Lidze dla wrocławskiego zespołu na chwilę się zatrzymał. Powodem były zachorowania na koronawirusa oraz obowiązkowa kwarantanna dla całego zespołu. Ten czas na szczęście minął i drużyna #VolleyWrocław wraca do treningów.[ORLEN Liga Kobiet]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa z drugim zwycięstwem
Fot.: Magdalena Kudzia

W 2. kolejne PlusLigi podopieczni trenera Andrei Anastasiego pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin 3-2. MVP spotkania wybrany został przyjmujący gości, Artur Szalpuk.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane