Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

VI Międzynarodowy Turniej o Puchar Firmy Developres już w październiku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Już w październiku w Rzeszowie odbędzie się Turniej o Puchar Firmy Developres. Międzynarodowa impreza organizowana jest po raz szósty.[ORLEN Liga Kobiet]»

Budowlane w komplecie. Femke Stoltenborg dołączyła do zespołu
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W poniedziałek (24 września) do treningów Grot Budowlanych Łódź dołączyła holenderska rozgrywająca, Femke Stoltenborg. Siatkarka rozpoczęła przygotowania wraz z zespołem od treningu na siłowni Kuźnia Centrum Atletyki przy ulicy Gdańskiej 126/128 w Łodzi. Następnie po raz pierwszy pojawiła się na zajęciach w hali Sport Arena.[ORLEN Liga Kobiet]»

Ihar Pimachin nie będzie pierwszym trenerem KSZO
Mając na względzie przede wszystkim cel sportowy, zarząd klubu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski po rozmowach z Iharam Pimachinam postanowił zakończyć współpracę z z nim w charakterze pierwszego trenera.[ORLEN Liga Kobiet]»

Alex Holston nie będzie siatkarką Chemika Police w sezonie 2018/19
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Amerykanka dołączyła do drużyny przed rozpoczęciem minionego sezonu. Był to dla niej debiutancki rok, który zakończył się niefortunną, lecz bardzo poważną kontuzją ścięgna achillesa. w.[ORLEN Liga Kobiet]»

Porażka Developresu SkyRes Rzeszów z SC Poczdam
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Developres Skyres Rzeszów przegrał z SC Poczdam 0:3 (19:25, 21:25, 20:25) w meczu turnieju Gen-I Cup[ORLEN Liga Kobiet]»

Porażka Developresu SkyRes Rzeszów w sparingu w Słowenii
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Słoweński GEN-I Volley NOVA GORICA pokonał Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 15:13) w sparingowym meczu. Polski zespół rozpoczął mecz w składzie: Witkowska, Hawryła, Blagojević, Mlejnkova, Rabka, Hatala, Sawicka (L).[ORLEN Liga Kobiet]»

Faruk Feray dołącza do sztabu Chemika
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Faruk Feray pełnić będzie rolę asystenta trenera w sezonie 2018/19. Urodził się 23.08.1993 r. Wcześniej zatrudniony był w Fenerbahce Stambuł, gdzie współpracował z Marcello Abbondanzą.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2018-09-21 11:55:28]
Trzy sparingi przed KSZO w Gliwicach
Trzy spotkania sparingowe rozegrają w Gliwicach siatkarki KSZO Ostrowiec. Pierwszy z nich – w piątek – z Perłą Polesia Mozyr, z którą nasze siatkarki rywalizowały także podczas ostrowieckiego turnieju. W sobotę zaś rywalkami pomarańczowo-czarnych będzie mistrz Szwecji EVS Engelholm oraz czeski VK Ostrava.[ORLEN Liga Kobiet]»

Roksana Wers kapitanem #VolleyWrocław
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Znane jest już nazwisko kapitana #VolleyWrocław. W nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet tę funkcję we wrocławskim zespole będzie pełniła Roksana Wers.[ORLEN Liga Kobiet]»

Katarzyna Zaroślińska – Król: Nie spodziewałam się takiego przyjęcia
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Katarzyna Zaroślińska – Król, nowa atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, po latach przerwy powraca na Podkarpacie. Jak wspomina początki swojej kariery? Jakie powitanie zgotowali jej kibice? Jakie nadzieje wiąże z nadchodzącym sezonem?[ORLEN Liga Kobiet]»

Jacek Skrok: Brakuje nam trochę doświadczenia
Fot.: Karol Zdyb

Beniaminek LSK, zespół - E.Leclerc Radomka Radom, ma już za sobą obóz przygotowawczy w Kielnarowej, na koniec którego rozegrał kontrolny mecz z Developresem SkyRes. Dla trenera Jacka Skroka był to powrót na Podpromie, gdzie jeszcze dwa lata temu prowadził rzeszowską ekipa, ale został w „nieelegancki” sposób zwolniony.[ORLEN Liga Kobiet]»

Magdalena Soter: Wrocławiem nie da się znudzić
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Z każdym dniem Wrocław podoba mi się coraz bardziej. Na treningach traktujemy się tak samo - nieważne jest czy ktoś jest starszy czy młodszy, wszystkie jesteśmy tak samo zaangażowane w cel, którym są wygrane. I to właśnie jest istotne - by każda z nas dokładała swoją cegiełkę, bo grać musi cały nasz zespół - informuje w przedsezonowej rozmowie środkowa Magdalena Soter, która to dołączyła do #VolleyWrocław z KSZO, dziewiątej drużyny w końcowej klasyfikacji poprzedniego sezonu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane