Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Tomasz Kowalski drugim trenerem #VolleyWrocław
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Wrocławski klub odkrywa kolejną kartę w sztabie szkoleniowym. Tym razem mowa o drugim trenerze, a stanowisko to w nadchodzącym sezonie obejmie Tomasz Kowalski - dotychczasowy drugi trener STS Olimpii Sulęcin.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jacek Skrok: zaprezentować się lepiej niż w poprzednim sezonie
Fot.: Karol Zdyb

E.Leclerc Radomka Radom zakończył budowanie składu na sezon 2019/20. Podopieczne trenera Jacka Skroka przygotowania do rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet rozpoczną 29 lipca. Przez pierwszy miesiąc będą trenować na własnych obiektach, a po miesiącu wyjadą na zgrupowanie do Kielnarowej. Po jego zakończeniu wezmą udział w turnieju w Wieluniu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Anna Łozowska siatkarką Chemika Police
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Anna Łozowska podpisała kontrakt z Chemikiem Police na sezon 2019/20.[ORLEN Liga Kobiet]»

Rafał Błaszczyk: jestem dumny z sukcesów naszej młodzieży
Fot.: Karol Zdyb

Zakończył się sezon sportowy dla młodych siatkarek #VolleyWrocław. W każdej kategorii wiekowej udało się zdobyć mistrzostwo Dolnego Śląska, a młodziczki wywalczyły także mistrzostwo Polski. Sukcesy nie przychodzą jednak łatwo. O rozwoju grup młodzieżowych #VolleyWrocław opowiada Rafał Błaszczyk, członek zarządu i dyrektor sportowy Fundacji Volley Wrocław.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-07-09 16:55:23]
Agnieszka Bednarek zostaje w Chemiku
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Agnieszka Bednarek przedłużyła kontrakt z Grupą Azoty Chemikiem Police o kolejny rok.[ORLEN Liga Kobiet]»

Nowa libero w szeregach E.Leclerc Radomki Radom
Fot.: Anna Szłapa

Budowa składu E.Leclerc Radomki Radom na sezon 2019/2020 zmierza ku końcowi. Klub pozyskał nową zawodniczkę i na pozycji libero ma już komplet siatkarek. U boku Agaty Witkowskiej grać będzie Anna Bodasińska.[ORLEN Liga Kobiet]»

Anastasiya Kraiduba nową atakującą Grot Budowlanych Łódź
Anastasiya Kraiduba z domu Chernukha będzie atakującą Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2019/20. 24-letnia atakująca mierzy 194 cm i pochodzi z Ukrainy. W swojej siatkarskiej karierze występowała w dwóch klubach. W latach 2013-18 reprezentowała barwy ukraińskiego zespołu, Khimik Yuzhny. Ostatni sezon spędziła w rosyjskim Jenisej Krasnojarsk, z którym zajęła 5. miejsce w lidze. Anastasiya jest najlepszą siatkarką ligi ukraińskiej 2017 oraz najlepiej zagrywającą i trzecią najlepiej punktującą ligi rosyjskiej.[ORLEN Liga Kobiet]»

Anna Lewandowska w Grot Budowlanych Łódź
Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie reprezentować barwy Budowlanych Łódź w sezonie 2019/20.[ORLEN Liga Kobiet]»

Kamila Dyduła atakującą DPD Legionovii
Fot.: Anna Szłapa

Budowa składu na nowy sezon powoli zmierza ku końcowi. Nową atakującą DPD Legionovii została dwudziestoletnia Kamila Dyduła.[ORLEN Liga Kobiet]»

Iryna Trushkina siatkarką Chemika Police
Iryna Trushkina podpisała kontrakt z Grupa Azoty Chemikiem Police na sezon 2019/20.[ORLEN Liga Kobiet]»

Wzrostowy rekord! Marta Matejko nową przyjmującą DPD Legionovii
Fot.: Karol Zdyb

Nigdy w historii klubu z Legionowa nie grała w nim aż tak wysoka zawodniczka! Do DPD Legionovii dołączyła mierząca 197 cm wzrostu przyjmująca Marta Matejko![ORLEN Liga Kobiet]»

Julia Nowicka nową rozgrywającą Grot Budowlanych Łódź
Urodzona 21 października 1998 roku, wychowanka SPS Politechnika Częstochowska, absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Szczyrku. Wicemistrzyni Polski Juniorek z 2007 oraz najlepiej rozgrywająca tego turnieju. Wraz z reprezentacją Polski seniorek wygrała turniej Volley Masters Montreux 2019 oraz wywalczyła awans do Final Six Ligi Narodów Kobiet. W ubiegłym sezonie wraz z zespołem BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zajęła 5. miejsce w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet, a w sezonie 2019/2020 założy koszulkę wicemistrzyń Polski! Julia Nowicka nową rozgrywającą Grot Budowlanych Łódź.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane