Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

Kaliszanki i wrocławianki zagrają rewanż
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W niedzielę #VolleyWrocław uda się do Kalisza. Będzie to drugie spotkanie z zespołem Energi MKS w ciągu jednego tygodnia. Taki nietypowy rozkład rozgrywek w kalendarzu spowodowany jest pandemią koronawirusa.[ORLEN Liga Kobiet]»

Piątek z TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:0
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grot Budowlani Łódź wygrał z Eneą PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:10, 25:15) w 16. kolejce TAURON Ligi rozgrywanej awansem. Nagrodę MVP otrzymała Veronica Jones-Perry, zdobywczyni 17 punktów.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-10-25 16:50:43]
Trening podczas kwarantanny
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grupa Azoty Chemik Police po raz drugi trafił na kwarantannę w związku w pozytywnymi wynikami testów na koronawirus.[ORLEN Liga Kobiet]»

Dwumecz #VolleyWrocław z Energą MKS Kalisz
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Sytuacja w TAURON Lidze jest wciąż niepewna, a zarazem bardzo dynamiczna. Koronawirus po raz kolejny pokrzyżował plany. W tej kolejce nie odbędzie się zaplanowany mecz z ŁKS Commercecon, postanowiono zatem, że zostanie awansem rozegrane spotkanie II rundy z Energą MKS Kalisz.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-10-20 16:38:39]
#VolleyWrocław wraca do treningów
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Sezon 2020/2021 w TAURON Lidze dla wrocławskiego zespołu na chwilę się zatrzymał. Powodem były zachorowania na koronawirusa oraz obowiązkowa kwarantanna dla całego zespołu. Ten czas na szczęście minął i drużyna #VolleyWrocław wraca do treningów.[ORLEN Liga Kobiet]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa z drugim zwycięstwem
Fot.: Magdalena Kudzia

W 2. kolejne PlusLigi podopieczni trenera Andrei Anastasiego pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin 3-2. MVP spotkania wybrany został przyjmujący gości, Artur Szalpuk.[ORLEN Liga Kobiet]»

Dwa sparingi #VolleyWrocław z BKS Stal Bielsko-Biała
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Za #VolleyWrocław dwa sparingu z BKS Stal Bielsko-Biała. W piątkowym meczu padł remis (2:2), w sobotnim natomiast górą były rywalki, które wygrały 3:1[ORLEN Liga Kobiet]»

Agieszka Adamek: Czujemy jeszcze rezerwy w naszej grze
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Start TAURON Ligi już niebawem. Zespoły szykujące się do walki o mistrzostwo Polski grają ostatnie sparingi. Siatkarki #VolleyWrocław kończą niezwykle pracowity okres przygotowań. Ostatnią przedsezonową próbą będą sparingi z drużyną BKS Stal Bielsko-Biała.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2020-05-18 15:43:29]
Policzanki odebrały złote medale
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Przedstawiciele Grupy Azoty Chemik Police odebrali złote medale za mistrzostwo Polski w sezonie 2019/2020 TAURON Ligi. Uroczystość odbyła się na terenie sponsora tytularnego mistrzyń Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Ewelina Polak żegna się z Grupą Azoty Chemikiem Police
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Ewelina Polak nie będzie siatkarką Grupa Azoty Chemika Police w sezonie 2020/21. Dołączyła ona do tegto klubu przed rozpoczęciem minionego sezonu. Z drużyną zdobyła mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Developres SkyRes Rzeszów ze srebrnymi medalami
Fot.: Karol Zdyb

W siedzibie sponsora Developresu SkyRes Rzeszów przekazano srebrne medale mistrzostw Polski przedstawicielom drużyny, sztabowi szkoleniowemu oraz prezesom klubu.[ORLEN Liga Kobiet]»

Pierwsze kontrakty w Banku Pocztowym Pałacu Bydgoszcz
Fot.: Karol Zdyb

Znamy nazwiska pierwszych sześciu siatkarek, które w nadchodzącym sezonie będą reprezentować Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz w rozgrywkach Tauron Ligi Kobiet.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane