Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - ORLEN Liga Kobiet

[2019-03-20 20:56:19]
Iga Chojnacka o reprezentacji Polski
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Iga Chojnacka rozgrywa najlepszy sezon w karierze i pojawiły się głosy o ewentualnym powołaniu do reprezentacji Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

Trener Jacek Nawrocki o fazie zasadniczej LSK
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W rundzie zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet niespodzianek nie było. W porównaniu z poprzednim sezonem skład czołowej czwórki nie zmienił się - mówi trener reprezentacji Polski Jacek Nawrocki. Przypomnijmy, że pierwsze miejsce zajął Chemik Police przed Developresem SkyRes Rzeszów. Dwa kolejne miejsca zajęły łódzkie zespoły - ŁKS Commercecon i Grot Budowlani.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-03-16 20:08:25]
LSK: Trzy punkty dla pilanek
Niespełna godziny (bez przerw) potrzebowały dziś pilanki, by zapisać na swoim koncie komplet punktów. Przyjezdne z Ostrowca nie były w stanie sprostać sile gospodyń. Różnica klas pomiędzy drużynami uwidoczniła się zwłaszcza w drugim secie, w którym siatkarki z Ostrowca zdołały wywalczyć zaledwie osiem oczek. Najwięcej punktów dla ekipy z Piły zdobyła dziś Marharyta Azizova, która schodziła z parkietu z imponującym dorobkiem 22 oczek na swoim koncie oraz statuetką MVP w rękach.[ORLEN Liga Kobiet]»

Jacek Grabowski: Trzeba bić na alarm!
Fot.: Karol Zdyb

Prezes #VolleyWrocław opowiada o sytuacji klubu i liczy, że Liga Siatkówki Kobiet otrzyma impuls, którego bardzo potrzebuje, by móc się rozwijać.[ORLEN Liga Kobiet]»

Aleksandra Krzos: Po finale byłyśmy w euforii
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Chemik Police w miniony weekend zdobył Puchar Polski, teraz drużyna mistrzyń Polski koncentruje się na obronie mistrzowskiego tytułu i dziś powalczy z ŁKS Commercecon Łódź. – Jesteśmy gotowe, żeby walczyć o złoto – zapowiada libero Chemika Police, Aleksandra Krzos.[ORLEN Liga Kobiet]»

Chemik Police czeka na rywala w play off
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Przed ostatnią kolejką LSK Chemik Police pewny jest pierwszego miejsca w tabeli. Policzanki mają 6 punktów przewagi nad drugim Developresem SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki pozostaną wiceliderem, dlatego oba zespoły z czuba tabeli pewne są udziału w półfinałach.[ORLEN Liga Kobiet]»

#VolleyWrocław: Pozytywnie zakończyć fazę zasadniczą
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W najbliższy poniedziałek siatkarki #VolleyWrocław rozegrają ostatni w tym sezonie mecz fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Rywalem wrocławianek będzie Developres SkyRes Rzeszów. Początek spotkania w Twardogórze o godzinie 20.30.[ORLEN Liga Kobiet]»

Chemik wyrównał historyczne osiągnięcie Bielska-Białej
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Chemik Police zdobył w niedzielę w Nysie Puchar Polski. Było to siódme zwycięstwo tego klubu w tych elitarnych rozgrywkach. Policzanki od awansu do ekstraklasy zdobywały Puchar Polski czterokrotnie. Wcześniej, w latach 90-tych, Chemik zapisał na swoim koncie trzy trofea.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-03-12 12:19:48]
Sobotnie święto przy Alei Unii 2
W najbliższą sobotę, 16 marca, przy alei Unii 2 szykuje się prawdziwe święto sportu w wykonaniu Łódzkiego Klubu Sportowego. O 17:00 swój mecz rozpoczną piłkarze ŁKS Łódź, zaś o 20:30 pierwszy gwizdek usłyszymy w Sport Arenie. Siatkarki ŁKS Commerececon Łódź rozegrają ostatni mecz rundy zasadniczej.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-03-04 19:47:13]
LSK: W Bielsku lepsze gospodynie
Fot.: Karol Zdyb

W czterech setach zakończyła się dzisiejsza rywalizacja na parkiecie w Bielsku. Podopieczne Bartłomieja Piekarczyka potrzebowały czterech setów by zapisać na swoim koncie komplet punktów. Ekipa z Rzeszowa zdołała przeciwstawić się sile gospodyń tylko w trzecim secie. Do sukcesu siatkarki z Bielska doprowadziła w dużej mierze Olivia Różański, która po ostatnim gwizdku sędziego miała na swoim koncie aż 25 zdobytych punktów. Po drugiej stronie siatki najczęściej punktowała Katarzyna Zaroślińska-Król, ale jej 19 oczek nie wystarczyło, by jej team wrócił do Rzeszowa z punktami.[ORLEN Liga Kobiet]»

Marcello Abbondanza: Najpierw falstart, potem progres
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Marcello Abbondanza, trener Chemika Police, o rozgrywkach Ligi Mistrzyń i nadchodzącym Pucharze Polski.[ORLEN Liga Kobiet]»

LSK: Komplet punktów zostaje w Bydgoszczy
Fot.: Anna Szłapa

Team z Bydgoszczy zapisał dziś na swoim koncie komplet punktów. Przyjezdne z Legionowa od początku spotkania nie były w stanie nawiązać wyrównanej rywalizacji, co pozwoliło bydgoszczankom na bezpieczne kontrolowanie przebiegu widowiska. Ekipa Jakuba Skwarka próbowała jeszcze przedłużyć losy dzisiejszej rywalizacji, ale w końcówce czwartej partii więcej zimnej krwi zachowały gospodynie, które w konsekwencji mogły cieszyć się ze zdobycia pełnej puli punktów za to spotkanie. Najwięcej oczek na swoim koncie po zakończeniu meczu miały Tamara Gałucha oraz Zuzanna Górecka.[ORLEN Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane