Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Europejskie Puchary

Europejskie Puchary | 2020-11-24 20:23:05 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: kkslech.com

4. kolejka Ligi Europy – zapowiedź

W czwartek, 26 listopada na łącznie 24 stadionach odbędzie się 4. kolejka piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2020/2021. Tym samym ponownie 48 klubów stanie do walki o punkty w rozgrywkach europejskich, pierwsze drużyny w matematyczny sposób mogą już sobie zapewnić awans do 1/16 finału Ligi Europy.

W naszej grupie D mecze 4. kolejki odbędą się o godzinie 21:00. Lech Poznań zagra w Belgii ze Standardem Liege a liderujący Rangers FC spotka się z Benfiką Lizbona. Interesująca zapowiada się mecz Molde z Arsenalem czy bój prowadzącego w swojej grupie Alkmaaru z trzecim Realem Sociedad, który ma jednak tyle samo punktów co Holendrzy.

W grupie G wicelider Braga podejmie lidera Leicester City mający na swoim koncie komplet 3 zwycięstw. W innej grupie H interesująco zapowiada się konfrontacja Lille z Milanem, o 4 kolejną wygraną na wyjazdach zagrają w czwartek zespoły Hoffenheim oraz Villarrealu.

Spośród drużyn, które nie zdobyły jeszcze ani jednego oczka w fazie grupowej Ligi Europy najcięższe zadanie czeka Zorię, Ludogorets oraz Rijekę. Te trzy kluby w 4. kolejce 26 listopada zaprezentują się na wyjazdach odpowiednio w Atenach, Londynie i w Neapolu.

Zwycięzcy meczów 4. kolejki Ligi Europy 2020/2021 zarobią 570 tysięcy euro, natomiast kluby, które zremisują dostaną od UEFA 190 tysięcy euro.


Plan 4. kolejki Ligi Europy 2020/2021 (czwartek, 26 listopada)

Grupa A
CSKA Sofia – Young Boys Berno (18:55)
CFR Cluj – AS Roma (21:00)

1. Roma 7
2. Young Boys 4
3. Cluj 4
4. CSKA Sofia 1

Grupa B
Molde – Arsenal FC (18:55)
Dundalk – Rapid Wiedeń (21:00)

1. Arsenal 9
2. Molde 6
3. Rapid 3
4. Dundalk 0

Grupa C
Bayer Leverkusen – Hapoel Beer-Sheva (21:00)
Nice – Slavia Praga (21:00)

1. Slavia 6
2. Bayer 6
3. Nice 3
4. Hapoel 3

Grupa D
Standard Liege – Lech Poznań (21:00)
Rangers FC – Benfica Lizbona (21:00)

1. Benfica 7
2. Rangers 7
3. Lech 3
4. Standard 0

Grupa E
PSV Eindhoven – PAOK Saloniki (21:00)
Granada – Omonia Nikozja (21:00)

1. Granada 7
2. PAOK 5
3. PSV 3
4. Omonia 1

Grupa F
Napoli – HNK Rijeka (21:00)
AZ Alkmaar – Real Sociedad (21:00)

1. Alkmaar 6
2. Napoli 6
3. Sociedad 6
4. Rijeka 0

Grupa G
Sporting Braga – Leicester (18:55)
AEK Ateny – Zorya Ługańsk (18:55)

1. Leicester 9
2. Braga 6
3. AEK 3
4. Zorya 0

Grupa H
Sparta Praga – Celtic Glasgow (18:55)
Lille – AC Milan (18:55)

1. Lille 7
2. Milan 6
3. Sparta 3
4. Celtic 1

Grupa I
Maccabi Tel-Awiw – Villarreal (18:55)
Karabach Agdam – Sivasspor (18:55)

1. Villarreal 9
2. Maccabi 6
3. Sivasspor 3
4. Karabach 0

Grupa J
LASK Linz – Antwerp (18:55)
Tottenham Hotspur – Ludogorets Razgrad (21:00)

1. Tottenham 6
2. Antwerp 6
3. LASK 6
4. Ludogorets 0

Grupa K
CSKA Moskwa – Feyenoord Rotterdam (18:55)
Wolfsberger – Dinamo Zagrzeb (18:55)

1. Dinamo 5
2. Wolfsberger 4
3. Feyenoord 4
4. CSKA 2

Grupa L
KAA Gent – Crvena Zvezda Belgrad (18:55)
Slovan Liberec – Hoffenheim (18:55)

1. Hoffenheim 9
2. Crvena 6
3. Liberec 3
4. Gent 0

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane